Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hetes németjuhásznak milyen...

9 hetes németjuhásznak milyen tápot vegyek hogy rendesen fejlődjön?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni ha a házi kosztot jobban megeszi mint a tápot?

2013. aug. 24. 12:00
 1/4 gergo1998 ***** válasza:
9%

Mi ezt adtuk neki, [link]

Álatorvos is ezt ajánlotta.Drága de megéri, mert szépen fejlődik tőle a kölyök, és a legjobb az ha a házi kosztot öszekevered a táppal

ha csak tápot adsz neki akkor mindenképp érdemes neki vizet tenni rá

2013. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Döntsd el, mivel akarsz etetni. Egy fejlődésben lévő kutyának megfelelő étel kell. Nem tudom, nálad mit jelent a "házi koszt". Viszont abban valószínűleg nincs benne mindaz, ami egy fejlődésben levő kutyának kell. Ezért egyszerűbb egy jó táppal felnevelni. Ha nem eszi meg, elveszed tőle. És a következő etetésnél újra kapja az adagját. Amit most csinál a kutyád, azt válogatásnak hívják.

Itt az oldalon keress rá arra a kérdésre: milyen tápot adjak a kutyámnak? Sok ötletet kaphatsz. Aztán neked kell eldöntened, melyiket veszed.

2013. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A friskies ez borzalmas táp,a chappi,pedigree stb. szintén.


Válasszatok jó minőségű kölyköknek való száraz eledelt,a házi kosztot nagyon nehéz kialakítani,hogy minden benne legyen,amire a kutyának szüksége van.Maradékkal meg alapból nem etetünk kutyát,mert fejlődni nem fog tőle.


Nézzetek szét neten,én Brittel és Brit Care táppal etetek,bevált,szépen fejlődnek tőle,Keveset kell belőle adni,mert jó minőségű és így nem drága.

2013. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Találtam egy tápot Brit Premium Junior a neve és ebből is az L-es változat. Sok jót olvastam róla és meg is lehet fizetni valószínűleg ezt fogom választani
2013. aug. 24. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!