Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mijen kistermetű kutyát...

Tamcsi20003 kérdése:

Mijen kistermetű kutyát érdemes venni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 24. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem Máltai selyemszőrűkutyám van! Nagyon aranyosak imádnivalóak! Szerintem jól járnál vele! De többet is tudnék ajánlani ha mondanál egy két szót magadról milyet szeretnél stb.:)
2013. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 sippara ***** válasza:
100%

*MiLYen


Kinek? Milyen célra? Mennyi időt szánnál rá? Mennyi pénzt szánnál rá? Mennyire értesz a kutyákhoz? Neeem hiszem el, hogy itt mindenki úgy akar kutyát, hogy annyit tud róla, hogy túlnyomó részt elöl ugat hátul csóvál...

2013. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
felnött koromra szánok egy kiskutyát sokat foglalkoznák vele, sok pénzt szánnák rá stb.
2013. aug. 24. 12:35
 4/11 A kérdező kommentje:
sokat tudok róluk
2013. aug. 24. 12:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha sokat tudsz róluk miért kérdezel?


Nekem például a yorkshire terrier jön be, így én azt vennék.


Nem igaz, hogy magadtól nem tudod eldönteni ez tetszik és kell. Ha annyira érdekel az egyik rámész a www.kutyatar.hu-ra és megnézed, hogy mit írnak róla!

2013. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
basszus jó lenne ha nem írnátok ijeneket:mennyi idő vanrá?,mennyit tudszróluk?,annyira elegemvan én csak azt kérdesztem hogy mondjatok kutyusfajtákat!
2013. aug. 24. 13:12
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de te kérdeztél és mivel normális, használható választ szeretnének neked adni ezért kérdeznek minderről, mert bizony nem mindegy.


Ilyen hozzáállással hogy fogsz tudni türelemmel közeledni bármilyen kutyához? Mert bármilyet választasz a türelem a neveléshez a legszükségesebb és a kitartás szintén.

2013. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előbb tanulj meg helyesen írni!
2013. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nézegess itt:

[link]


Látszatra válasz ki magadnak 2-3 fajtát. Azután érdeklődj a három fajta felől, próbálj mindent megtudni róluk. Azután válaszd ki melyik az amelyik jobban illene az életedbe. Igazából olyan kutya nincs amelyikkel ne kellene sokat foglalkozni. :) Ha tanítod a kutyát akkor okos lehet, ha nem foglalkozol vele akkor egy szörny.

2013. aug. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szaniszló András válasza:

Szép napot!

Ha van elég mozgáslehetőség, egy puli a megfelelő választás.

Rendkívül inteligens, tanulékony,társ.

Megtanulja ,hogy csak akkor ugat ha kell.

A gazdi szavát lesi.

Önálló, hűséges, sok feladatot ellát.

Ha megsértik duzzog, egyenlőnek érzi magát a gazdájával.

Szereti ha partnerként kezelik.

Nekem egyedül vigyázott az egész házra hetekig.

Természetesen enni inni kapott, de nem csinált kárt és maximálisan ellátta a feladatát.

Rendkívül játékos, a bundája sem igényel sok gondozást.

Betegségre nem fogékony.

Megtanulja kit lehet összeugrálni és kit nem.

Röviden igazi családtag.

Tisztelettel ennyi.

2013. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!