Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet egy beagle, szuka...

Lehet egy beagle, szuka kutyának banánt adni?

Figyelt kérdés

Együtt szoktuk enni, a 3 éves beagle, szuka kutyusommal a banánt. Nem a kedvenc gyümölcse,de megeszi. Leveszem a héját és török le neki minidg a banánból.

Nem lesz tőle semmi baja?



2013. aug. 24. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia ! nemlesz semmi baja a kutyádnak a banántól. Nekem volt egy magyarvizsla kutyám én is adtam neki banánt tudod a kutya láta én megeszem igy ö is megete. ha böködi a banánt nem egyszere nyeli le akkor valami más finomságot adj neki például csokoládésnápolyi,napkalács sütemény.
2013. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig adok a kutyáimnak banánt. Van, hogy túróval keverem, összetöröm és úgy adom oda. Az egyik kutyám imádja ígyis-úgyis, a másik meg megeszi. Kapnak dinnyét is, barackot is, szilvát is, málnát is....
2013. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

2es vagyok!


Az egyes nem tudom, hogy mit gondol, de nehogy adj a kutyádnak csokis, kakaós dolgokat! Az mérgező számukra, meg is halhatnak tőle!

2013. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
dehogy halnak meg töle. Én mindig adok süteményt kekszet meg nápolyit a kutyának
2013. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A csoki tényleg mérgező számukra. De ha iylen kakós csigából kapnak egy picit az nem durva mennyiség.
2013. aug. 24. 22:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én eröl nemhalottam bár nem mindig adok kakaós nápolyit a kutyámnak. Kakaót azt egyáltalán nem.
2013. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!