Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya ami jól tud egeret és...

Kutya ami jól tud egeret és patkányt fogni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 24. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de nekünk a bull terrier is megfogja. Gondolom valamilyen kotorék eb a legideálisabb.
2013. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Yorki :)
2013. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
terrierek+tacskó :)
2013. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
patterdale terrier, de egy jó idegrendszerű yorki (ritka mint a fehér holló), foxi, tacsi, jack vagy parson russel terrier... is nagyon jó patkányozó ha megfelelő helyről van
2013. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gergo1998 ***** válasza:

nekünk a tacsik nagyon jól beváltak, DE CSAK a drótszőrüek

a sima szörüek anyira nem fogták meg (nálunk)

foxi szinte mindent megfog, egér patkány, vakondok, és a baromfiakat is, jagd terrierek is nagyon jók

2013. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Bármilyen terrier, vagy más jó vadászösztönű kutya. Anyós pulikeveréke is megfogta múltkor a patkányt a kertben; úgy hallottam, nagyon epikus harc volt a kerítésbe kapaszkodó patesz meg a farkát húzó kutya között.

Mondjuk én személy szerint nem örülnék neki, ha a kutya patkányt meg egeret fogdosna, mert az tényleg egészségügyi kockázatot jelent.

2013. aug. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a német juhászok, és a husky is tökéletes rágcsáló vadász.

Egyet sem hagytak élve a portán.

De én tiltottam őket arról, hogy pl megegyék, mert mi van, ha a patkány/egér/pocok előzőleg mondjuk patkány mérget evett, és az é kutyám meg megeszi.

Szerintem egyszerűbb egérragasztót letenni a házban illetve olyan helyeken, ahol a kutya nem fér hozzá, é úgy elkapni őket.

2013. aug. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én spánielem szépen széttépi az egereket, ha olyan helyen van az egér ahová ő is befér akkor simán kiszedi és szét tépi. Jobb mint a macska, a macskám aa tojik az egerekre....
2013. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hat nálunk pont ez az :D 2 macskánk van és eszukbe nincs hogy egeret fogjanak :D nemrég ajánlottak nekem valami kutyát de elfelejtettem a nevét :P olyan a szine mint a doberman-nak csak kicsi, kis feje van meg nagy fule...:D
2013. aug. 26. 10:08
 10/10 anonim ***** válasza:
törpepincserre gondolhatsz.
2013. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!