Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fürdethetem a kutyámat WU 2...

Fürdethetem a kutyámat WU 2 samponnal?

Figyelt kérdés
Máltai selyemszőrűkutyusom van! Fürdetni szeretném mert piszkos és nem tudom hogy ártana-e neki a Wu 2
2013. aug. 24. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ártana. Pláne, hogy a wu2t hivatalosan embereknél is hígítva kellene használni.

Kutyákat csak kutyasamponnal lehet fürdetni (hacsak nem akarod, hogy csomókban hulljon a szőre, vagy gombásodjon a bőre stb nem tesz jót)

2013. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
NEM!!!!
2013. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Nyugodtan furdesd meg vele! Mi is furdettuk mar wu 2-el a Spitzunket, 10eves egeszseges, hiperaktiv kislany! :)
2013. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy fürdéstől semmi baja nem lesz, pláne ha rendesen higítva használod, de azért máskor legyen kéznél kutyasampon.
2013. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Little Red írta az egyik kérdésnél (aki kutyakozmetikus mellesleg), hogy a narancssárgával, az érzékeny vagy zsíros hajra valóval (pontosan nem tudom melyik, de nem a sima:D), szóval azzal nyugodtan lehet.
2013. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
A mi kozmetikusunk higított wu2vel fürdet,kb 10 éve.Gondolom nem tenné,ha rossz lenne.
2013. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon sok kozmetikus használja. Amúgy minden sampont, még a kutyákét is először fel kell higitani vízben és úgy rá a kutyára.
2013. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A mi kozmetikusunk is ilyennel fürdette a yorkinkat, de pár nap múlva borzasztóan vakarózott. Elvittük dokihoz, mert azt hittük hogy bolhás lett, erre kiderült ahogyan kérdezősködött a doki, hogy a sampontól teljesen kiszáradt a bőre, és korpás lett. Ezért valami gyógysampont írt fel. Azóta már nincsen baja.
2013. aug. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
A Wu2 olajos sampon nem rossz, viszont szembe kerülve nagyon csíp.
2013. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!