Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 3 napja csak köhécsel...

Dorina90 kérdése:

A kutyám 3 napja csak köhécsel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 napja folyamatosan csak köhög. Ez valami betegség? Vagy mi? Kérlek segítsetek!

2013. aug. 24. 19:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%

Jogosítvány kéne a kutyázáshoz, komolyan...

Köhögj vele egy fél napig, aztán döntsd el, hogy szerinted viccből csinálja-e, és told el a pici fenekedet a kutyával az állatorvosig.

2013. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvoshoz kéne vinni,mert a köhögést nem viccből vagy unalomból csinálják.Azért ehhez nem kell diploma,hogy rájöjjön az ember,ha köhög valaki (akár állat,akár ember),akkor az beteg.

Pláne 3 napja.

2013. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Torkán akadt valami, csont felsértette, fertőzés, ezerféle dolog lehet, és egyik sem igazán diagnosztizálható/kezelhető otthon. Mindenképpen vidd el állatorvoshoz amilyen hamar lehet. Ha sokat vársz a végén még valami szövődménye lehet a betegségnek amit még nehezebb kezelni.
2013. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
akumi: Köszi szépen a poénos választ, de azért belegondolhatnál, hogy (pláne nekem) nem nagyon van időm furikázni. Nem mindenki döglik egész nap a tv előtt mint te, gondolom. -.-"
2013. aug. 24. 19:49
 5/34 anonim ***** válasza:
87%
Akkor jobb lenne ha elajandekoznad mondjuk olyannak, aki tud vele foglalkozni is!Miert mit hittel mit fognak irni, adj neki Halls cukorkat, v torj kette egy Aspirint?!?! Vicc....
2013. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Nekem nincs jogim, anyámnak van, ő szokta vinni. Már ne is haragudjatok, mit mit csináljak, üljek vele buszra? -.-" Nem azt mondtam, hogy nem tudok vele foglalkozni, hanem azt, hogy nincs időm elmenni vele.
2013. aug. 24. 20:00
 7/34 A kérdező kommentje:
Másodszor soha életemben nem adnám oda senkinek, mert akár hiszitek akár nem, szeretem! Mindennél jobban! És bennetek semmi segítő szándék nincs!
2013. aug. 24. 20:03
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen buszra is ülhetsz vele.
2013. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Apu tuti hogy nem engedne el.
2013. aug. 24. 20:06
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Apád nem engedne el a kutyával az állatorvoshoz, mi van? Akkor én megkérdezném apucitól, hogy vajon anyucinak is ezt mondta-e, mikor te voltál beteg, és el akart vinni orvoshoz. Aztán fognám magam és elvinném a kutyát orvoshoz. És igen, ez betegség, amibe BELE IS HALHAT, ha nem viszed el állatorvoshoz.
2013. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!