Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámat elvittem állatorvosho...

Kutyámat elvittem állatorvoshoz lábfájással. Napi 18 órát biztosan feküdt, nyalogadta a tappancsát, amikor megfoktam fájt neki!?

Figyelt kérdés

A doki inyekció kurát javasolt. Erre kapot két naponta két injekciót, azaz nyolcat, ez 12 ezer forintba került. Egy ember lábfájásra nem kap ennyit. Egyik fájdalomcsillapító, másik gyulladáscsökkenő volt!?

Nagyon sokallom az injekció mennyiségét, és az árát. Szerintetek is sok?


2013. aug. 25. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mi volt a diagnózis/mennyire lehúzós az orvos, stb. Ha a kutyám egészsége függ ettől, akkor nem sok érte. De ha csak lehúzásból kellett kifizetni, akkor sok...
2013. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sok! Az allatorvosok ugyanugy megkerik az arat, mint a magandokik!.
2013. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szerintem nem sok.


Nekem januárban és júniusban is meg kellett műttetni a kutyámat. A két műtét + egyéb vizsgálatok összesen több mint száz ezer forintba került. Bár részben az én hibám is mert nem lett korábban ivartalanítva, és az orvos is rendes volt mert sokat engedett.


Remélem meg gyógyul a kutyád!

2013. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Időskori lábfájás. Közölte, hogy ettől még nem fog elmúlni, javasolja a folytatást.

Sajnálom a kutyát, hogy ennyit fekszik, látszik rajta, hogy fáj.

2013. aug. 25. 19:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Mégis, mit mondott az orvos, mi miatt fáj a kutya lába, és milyen betegségre adja a kúrát?
2013. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nemtudja mitől fáj a lába. Találomra adott neki fájdalomcsillapító, és gyulladás csökkentő szurit.

Két nap múlva vissza kellett vinni, bevalotta fogalma sincs, de mitől lehet. Mivel a kutyus jobban lett, azt monta akkor jó úton járunk, és így lett nyolc szuri!

2013. aug. 25. 19:38
 7/9 anonim ***** válasza:
kéne tudni, milyen injekciót kapott. előszeretettel alkamaznak mindenre steroidot, és az hosszútávon nem tul jó. nekem csak az a fura, azt irod nyalogatja. Ha izületi fájdalom van, azt nem nyalogatják, csak ha esetleg seb, vagy idegen test ment bele.
2013. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha időskori elváltozást mondott az orvosod, megnézte röntgennel, hogy a láb melyik része a beteg? Ha ízületes, arra vannak még gyógyszerek, amelyek megkönnyítik az idős kutya életét jó ideig. De tapogatással csak találgat a doki. És igen, a fájdalomcsillapítóval csak egy időre nyomja el a fájdalmat. Az vissza fog jönni, ha elváltozás van.
2013. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nézesd át mégegyszer, a tappancsát, én még mindig arra tippelek, hogy van benne valami. Nekem az egyik szukámnál ugyanigy volt, kiderült, hogy egy jó 2 cm-es tüske volt benne. de egy ismerősömnek, egy gombostűfejnyi toklászdarab a kutya talpában.
2013. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!