Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám leszoktatni a...

Hogyan tudnám leszoktatni a kutyámat az ugrálásról?

Figyelt kérdés

Van amikor jön valaki és megdugja a lábát az mit jelent és arról is szeretném leszoktatni?

1,5 éves labrador keverék, kan



#kutya #ugrál a kutyám
2013. aug. 25. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A kutyát tiszteletlenül viselkedik irántad, azaz ő a falkavezér. Ivartalanítás, és utána határozott tiltás. Ha 100x kell rászólni, akkor annyiszor.
2013. aug. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sose értettem az ilyet. Amikor még minimálisan se értettem a kutyákhoz akkor is használtam az elfordulok és ignorálom a kutyát dolgot. Vagy egy jól irányzott mellbe térdelés megoldotta az ugrálást..


De ha itt gyakorin utána nézel akkor minden nap kétszer elő jön a téma.

2013. aug. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mellbe térdeltem és el löktem, persze nem erősen. Vagy enyhén ráléptem a hátsó lábára, azt nem nagyon szeretik. Aztán egy hét után mikor kb napi 50x eljátszotta ezt leesett neki a dolog, hogy lehet nem kéne.
2013. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ezt domináns viselkedésformának hívják.

megoldása: neveld meg a kutyád! a te kutyád a te felelősséged!

hogyan neveld : pl: kutyasuli!

mellesleg eddig mit csináltál??

eddig nem zavart??

ja, persze a kutyaneveléshez idő kell, meg türelem és kitartás .

nálad mi hiányzik?

2013. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!