Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya ismeretlen betegség?

Kutya ismeretlen betegség?

Figyelt kérdés

A tacskónkon körülbelül 3 napja kisebb ''sárga'' hámló foltok jelentek meg, amit ha fésűvel megkaparunk iszonyat büdöset áraszt.

Állatorvost jövő héten hívjuk ha nincs javulás.

Esetleg valaki megtudná mondani mi a baja?



2013. aug. 26. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A kutyáknál számos betegség kialakulhat csupán attól is, ha kerítésnél egymáshoz érintkeznek. Ez a folt lehet akár gombás fertőző betegség én szerintem ne várakozz mihamarabb keress fel egy állatorvost! Ügyelj te is arra, hogy ne sokat érintkezz az érintett területtel illetve alaposan mosd mindig meg a kezedet!
2013. aug. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sippara ***** válasza:
56%
Jövő héten??? Hétfő van bmeg... Ha rajtad lennének ilyen foltok, várnál jövő hétig??? Hihetetlen, hogy így egyáltalán kutyát tarthatsz, tényleg jogsi kéne hozzá
2013. aug. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A sárga hámló folt valószínű valami gennyesedés. Nézessétek meg állatorvossal, lehet, hogy toklász fúródott a bőre alá.
2013. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ne legyél Ennyire okos, a jövő hetet Szerinted nem a mostani hétre értettem? Véletlenül nem néztem rá az órára ezért írtam ki így. Köszönöm a válaszokat egyébként.
2013. aug. 26. 11:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, hogy nagyon durván rühes szegény. Vagy tényleg gombát szedett össze.
2013. aug. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!