Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kölyöktápot adjam a...

Melyik kölyöktápot adjam a kutyusomnak?

Figyelt kérdés
A Németjuhász kutyusomnak,aki 3 hónapos most ezt a Friskies kölyök tápot adok nagyon szereti,de mindig jönnek azok a vélemények, hogy nem jó meg ilyesmi.Már én sem tudom mit adjak neki, mert kezdő vagyok és ezeket a dolgokat nem tudom.Már több tápot is próbáltam,de azokra is az volt a vélemény, hogy rossz a kutyusnak.Szóval ti mit adtatok a kutyusotoknak?És melyik táp lenne tényleg jó?Köszönöm előre is!

2013. aug. 26. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Taste of the Wilde vagy, ha ezt nem engedheted meg magadnak( egyébként a zoofaston a legolcsóbb)akkor Brit premium, vagy care( bár ez utóbbi kicsit drágább). Azért azt hozzá kell tennem, hogy ami drágább, abból sokkal kevesebb kell.
2013. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Josera kids. Bár tény, hogy nem minden kutya szereti az ízét. A miénk se szerette, így váltottunk a josera festiválra. Nem sokban különbözik az összetételük.
2013. aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Azt még hozzátenném az egyes válaszoló válaszát tekintve, hogy nem feltétlenül tartom jónak a britet nagytestű kutyának (kölyöknek), szerintem jobb a josera.
2013. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!