Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy csésze hány gramm kutyakaj...

Sári13 kérdése:

Egy csésze hány gramm kutyakajának felel meg?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
függ a szenek méretétől és anyag sűrűségétől.
2013. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer mérd le, és jegyezd meg.
2013. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hovarju ***** válasza:

Attól függ mekkora a csésze.

Ha száraz eledel adagolási útmutatóra gondolsz, akkor általában lehet kapni mellé, a márkának megfelelő adagoló csészét.


Én az első adag kutya eledelhez nem kaptam mérőcsészét, ezért az első napi adagot(általában megadják grammban is) kimértem mérleggel és azt öntöttem át egy műanyag edénykébe. Megjegyeztem, hogy meddig lett az edény és aztán ez lett a mérték.

2013. aug. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bemész Fressnapfba, amikor én voltam ingyen műanyagpoharat lehetett kapni, amin szépen rajta voltak a grammok. Igaz, hogy valami promóciós anyag, szóval nem biztos, h mindenhol lehet még kapni.
2013. aug. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:

Attól függ, mekkora a csésze és milyen fajta a táp. Némelyik könnyebb, ami meg zsírosabb és több a hús benne, az nehezebb. És még ezen felül az sem mindegy, mekkora a tápszemek mérete. Az apróbb szeműből több fér.

Tehát így nem lehet megmondani, mérd le.

2013. aug. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!