Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki ismeri a SchiAb Kft....

Ki ismeri a SchiAb Kft. Állatgyógyászati Centrumot? Mik a tapasztalatok? Konkrétan Dr. Siver Lászlóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jó tapaszttalatom van vele!

Ha bármi baja van a kutyámnak, csak hozzá viszem. Ő műtötte.

Korrekt, alapos, hozzáértő.

De ott többen dolgoznak párhuzamosan. Ő és a tanítvnyai.

2013. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy többen vannak, de engem konkrétan ő érdekel. Áraik milyenek? Mondjuk egy normál vizsgálat vagy egy konzultáció? Csak összehasonlításképpen érdekel, most sem egy olcsó helyre járunk. Mennyit kell várakozni vizsgálatra? (A mostani katasztrofális ilyen szempontból, hiába időpontra megyünk.)
2013. aug. 27. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:

ha időpontra mész, akkor nagyon vigyázz, hogy ne késs, a Doktor Úr ebből a szempontból nagyon preciz. Az én kutyáimhoz CSAK ő nyulhat hozzá, benne tökéletesen megbizom.

8 éve járok hozzá, és nem fogok váltani. Az árai véleményem szerint annyira nem égbeszökőek.

2013. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szimpatikus. A Kutya Szövetség című újság internetes oldalán ő volt az állatorvos-szakértő. Csípem a válaszait, nem köntörfalazott, nyíltan megmondta mindig mindenkinek amit gondolt. Nagyon sajnálom, hogy tőlem messze van a rendelője, mert nagyon szívesen járnék hozzá.
2013. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!