Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Skótjuhász terápiás kutyának?

Skótjuhász terápiás kutyának?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy skótjuhászt, és arra gondoltam, hogy ha megfelelő rá, akkor elvégezném vele. Mennyire érdemes belekezdeni?

És melyik kennelben vannak ilyen "nyugisabb", de mlég kiállítási kutyák? (kiállításra is vinném)



2013. aug. 27. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fajta a lényeg, hanem az egyed temperamentuma. Vedd fel a kapcsolatot a közeledben egy szimpatikus terápiás kutya kiképző szervezettel és ők mindent elmondanak a kiskutya választásról!
2013. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly vizsgáztam a skótommal, szerintem az egyik legfantasztikusabb kutyafajta erre a célra. Még nem láttam olyan kutyát, aki gyengédebben viszonyulna a beteg gyerekekhez, végtelenül könnyen kezelhetőek, nyugodtak, barátságosak, imádnak dolgozni. Manapság nagyon oda kell viszont figyelni arra, hogy honnan veszel colliet, mert a legtöbb tenyésztő magasról tesz a kutyák idegrendszerére, sok a félős, gyenge idegrendszerű kutya itt is.

Ha gondolod írj privátban és segítek megfelelő tenyésztőt keresni, illetve elküldhetem az én skótom vizsgájáról a videót, hogy lásd hogyan is dolgozik egy igazi skót.

2013. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Theia, nagyon köszönöm, írok!
2013. aug. 27. 20:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Rineweld kennel, nekem onnan van két kutyám, bár én nem terápiázok velük, de van onnan terápiás skót is. Ha kérdésed van, nekem is írhatsz, szívesen segítek.
2013. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ki a Rineweld terápiás collie?
2013. aug. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rineweld Heart of Goodness "Millie" illetve még csak lesz terápiás szerintem, nem tudom, milyen szinten vannak.
2013. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az ő gazdáját ismerem. Millie előtt leonbergivel dolgozott. :)
2013. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Millienek semmilyen terápiás vizsgája nincsen egyelőre.
2013. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs, ők még most készülnek a vizsgára.
2013. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Theia, neked hogy hívják a skótod?
2013. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!