Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mentett kutya vagy kiskutya?

Mentett kutya vagy kiskutya?

Figyelt kérdés

Mentett pár éves kutya vagy pár hónapos kiskutya?


Melyiket választanád ha kutyát szeretnél? Nem a fajta a kérdés.



2013. aug. 27. 22:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Én mentettet. A szivem szakad meg, amikor a kis élettörténeteiket olvasom.
2013. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mentett kutyák között is rengeteg a kiskutya, szóval lehetőleg mentett kiskutyát. :)
2013. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek az előzővel, a gazdikeresők között is van kölyök. De ha választanom kellene, hogy kölyök tenyésztőtől/szaporítótól/gazdától vagy mentett pár éves, akkor egyértelműen a mentett
2013. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Két mentettem van, és lesz is még pár, alapvetően őket preferálom, de egy darab TK-s hiperszuper méregdrága kutyát fogok majd venni, mert ki akarom próbálni, milyen egy normális kiegyensúlyozott kölyköt felnevelni, meg abból a fajtából nem is nagyon van mentett hálisten :)
2013. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Csakis mentettet, sajnos akad köztük pár napos/hetes is bőven. Dugig van az összes menhely, az ország pedig dugig van olyan minősíthetetlen egyénekkel, akik kidobálják a kutyákat, szóval amíg van "utánpótlás", addig csak azt látom járható útnak, hogy menhelyről válasszon az ember társat.
2013. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Most már egyértelműen csak mentett kutyám lesz a jövőben. De nagyon örülök, hogy felneveltem két fajtatiszta kölyökkutyát. Az egyik 12 hetesen került hozzám, a másik 4 hónaposan. Már a kettő között is éreztem, és máig érzem a külömbséget. Egyszerűen az az élmény, amit egy három hónapos kutya tud nyújtani, az elmondhatatlan. Viszont most, hogy már átéltem ezt, egyszerűen nem engedi a lelkiismeretem, hogy a jövőben ne mentett kutyát válasszak. Az máshogy leírhatatlan élmény.
2013. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A kérdés nálam ugyan nem aktuális, csak ideiglenes befogadók vagyunk. Érdekes, hogy a mentett, ideiglenes kis spánielünk sokkal ragaszkodóbb mint a saját kutyánk amelyik 5 hónapos kora óta él velünk. Szeret, de inkább csak a kaja motiválja, a simogatás kevésbé. A mentett kutya meg mindenért hálás, pedig csak 2 hónapja van itt.
2013. aug. 27. 23:37
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Először szeretnék egy törzskönyves, tenyésztőtől vett kiskutyát, utána pedig egy mentettet is (akár kölyköt) :)
2013. aug. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
A mentett kutyák többsége tudja, milyen egyedül lenni, és köszöni szépen, nem kér belőle többet, ezért ragaszkodóbbak :)
2013. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Mentett. Vannak álmaim törzskönyves kutyákról, de ismervén magam, csakis mentett kutyáim lesznek. Még a menhelyre sem jutottam el örökbe fogadni, az utcáról van mindkettő:D Gondolkodtam, hogy majd lesz egy komondorom kertes házba, de érzésem szerint, inkább valami nagytestű antiszoc ebet fogok rehabilitálni 'házőrzésre'.
2013. aug. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!