Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova fordulhatok ha a szomszéd...

Barna Petra kérdése:

Hova fordulhatok ha a szomszédom azzal fenyeget, hogy megmérgezi a kutyámyt mert nagyon ugat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 10:05
 1/9 sippara ***** válasza:
26%
Attól függ, tényleg ugat-e a kutya.
2013. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Felveszed valahogy a fenyegetést és megpróbálkozol a jegyzőnél.
2013. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valahogy bizonyítani kell a fenyegetést, és aztán fel lehet jelenteni. Nem tudom, hogy a rendőrségen lehet-e, de a jegyzőnél igen. Kérdés, hogy tesz-e valamit, mert nem nagyon szoktak ilyenekkel foglalkozni. Egy biztos: ha az én kutyáimat megmérgezné valaki és ha megtudnám, hogy ki volt az, tuti, hogy megölném. Nem viccelek. Tényleg megölném. Persze ezzel a kutyát még nem hoznám vissza, de szemet szemért típus vagyok.


Amúgy meg mikor ugat? Éjszaka? Mert ha éjszaka, akkor be kell zárni, valahogy meg kell oldani, hogy ne tomboljon annyira.

2013. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Annyit mondj neki, most akkor legalább tudni fogod, ha valami baja lesz a kutyádnak, ki tette, és megy majd a rendőrségre, állatvédőkhöz a feljelentés. Ami akár letöltendő börtönbüntetéssel is büntetendő.
2013. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Na most nem lehet, hogy a kutyát nevelni kéne, hogy ne ugasson? Éjjelre pedig bezárni/ bevinni a házba. Így elejét vehetnéd a konfliktusoknak, és biztosítanád a kutyád életét.
2013. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Eleve hülyeségnek tartom azt, hogy azért szól a szomszéd mert ugat a kutya.

Tán azt várja, hogy megszólal és eltársalog vele a régi időkről?


Majd ha ő odakint beszélget a szomszéddal én is feljelentéssel meg agyon ütéssel fenyegetőzöm, mert irritál a hangja...


A legjobb amit tehetsz, hogy magadnál hordasz egy telefont, és mikor elkezd neked papolni, benyomod a hang felvevőt. Miután kész van a hang minta ami elég bizonyíték ellene, megmutatod neki, hogy jéé ha baja lesz a kutyámnak ez a jegyző és a rendőrség kezébe megy, ami letöltendő börtön büntetéssel is járhat. Megéri a mérgezés? és ott hagyod.

2013. aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
13:43-as! Igenis rohadt idegesítő, ha állandóan ugat egy kutya. HA az én kutyám meg tudta tanulni, h máskor nem kell ugatni, csak ha jön valaki, akkor mindegyik meg tudja.
2013. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mondd azt neki, hogy kamera van a házfalon, és ha bármi baja lesz a kutyának, és visszanézés közben azt látod, hogy a szomszéd csak megközelítette a kerítést, akkor feljelented. Nekem ez vált be egy a kutyákat folyton moslékkal etető szomszéddal szemben, mondjuk mi ki is tettünk egy kamu-kamerát.
2013. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Little Red!


Úgy értettem a kutya ugatást ha okkal ugat, és nem feleslegesen. :)

2013. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!