Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hat hetes kiskutyum esténént...

A hat hetes kiskutyum esténént mindig sir. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A kiskutyum már egy hete nálunk van. Az elsö pár napban mikor néha sirt kimentem megvigasztalni mivel olvastam sok helyen hogy igy fog kötödni hozzám hogy tudja hogy vigyázok rá és nem kell nálunk félnie. Viszont egy hét mulva iskola és nem tudok kimenni hozzá mivel este aludnom kell. Az a baj hogy ma pl hagytam had sirjon mert megkell szoknia hogy nem mindig tudok kimenni hozzá de egy orán keresztül sirt és azután is.mit kellene tennem?? Tapasztalatok? Olvastam hogy ilyenkor félti a gazdit és elég annyi is h kimegyek megmutatom hogy jol vagyok vissza rakom a helyére és ennyi. Segitsetek légyszi !
2013. aug. 28. 11:49
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat szeretnék...a legjobbat akarom a kicsikémnek :)
2013. aug. 28. 11:52
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem szőrszál hasogatásként.. de 5 hetesen került hozzád a kutya?
2013. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
hidd el a hat hetes kiskutya nem a gazdit félti hanem magát... még bőven az anyja mellett lenne a helye
2013. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem el, hogy annyit kell magyarázni. Támogasd a szaporítókat, fantasztikusak vagytok! A kutya ilyen pici korában nem félti a gazdáját. Aztán pár héten belül jön a kérdés, hogy "mit tegyek a kutyámmal, mert kezelhetetlen". Miattatok "gyártják" a fajtatisztához hasonló, idegbeteg, agresszív kutyákat. Ne is fizesd meg a minőséget. De az állatorvos is k**va drága ám! Legalább 8 hetes koráig a TENYÉSZTŐNÉL marad a kiskutya. És igen, utána is szoktak sirdogálni. Tudod, ez egy kutya, nem egy gép, amit ha meguntál kikapcsolod.
2013. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, és ez egy kutya. Ha a legjobbat akarod a kicsikédnek kezeld kutyaként....
2013. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
A gazda közelsége nagyon számít ilyenkor, mivel most te pótolod az anyját. Amikor nekem volt kölyök kutyám akkor az ágyam mellé tettem a vackát és lelógattam a kezem hozzá, hogy érezze,hogy mellette vagyok. Így egy idő múlva békésen elaludt. Ez még csecsemőnek számít és nagyon fontos számára a gazda közelsége. Ha cseperedik akkor tehetebb távolabbra a vackát.
2013. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok sok segitseget. ;) a kutyat talaltuk az ut szelen az orvos mondta hogy kb ilyen idos lehet. Most valaszolnatok a kerdesre legyszives?
2013. aug. 28. 12:13
 8/42 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek. Azt hittem megint valami "expresszes" kiskutya. Nekünk is volt egy ilyen kutyusunk, neki volt egy nagy plüss játéka mihez oda tudott bújni :))
2013. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
6# koszonom hogy leirtad a tapasztalataidat :)) kinti kutya lesz csak feltjuk hogy ellopjak mert nagyon picike szval egy ideig a bejarati ajto melletti folyoson van ( amig nem nol picit nagyobbra) :)
2013. aug. 28. 12:15
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, anyukád téged is kirakott csecsemőkorodban az udvarra, aztán hagyta, had bőgjél órákig? Ez a kutya még iszonyat kicsi, gondolj már bele mit érezhet: se anya, se tesók, se senki, te néha kimész hozzá aztán csókolom. Meg sem fordult a fejedben hogy azért sír, mert fél egyedül??


Rendes dolog volt, hogy befogadtátok, de ha hosszútávon jó kapcsolatot akarsz vele ápolni, akkor kezdj neki olvasni a kutyákról, pl Jan: Kutyapszichológiával már kezdheted is, netről ingyen letölthető, mert később komolyabb gondok is el fognak kerülni.


Amíg ilyen kicsi, addig legyen magatok között, mert perpill ti vagytok neki a családja, ne közösítsétek akkor ki, hanem engedjétek hogy köztetek legyen (a házban). Rá fogtok érni később kiszoktatni, nem lesz semmivel rosszabb kinti kutya, csak annyi lesz a különbség hogy sokkal erősebb és biztosabb lesz a kapcsolatotok.

2013. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!