Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak minden táptól laza...

Kutyámnak minden táptól laza a széklete. Bűzmirigyével meg mindig gond van. Mivel etessem, hogy a széklete kemény legyen?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 15:24
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szerintem adjal neki csontot attol szokott a kutyaknak kemenyebb lenni a szekletuk
2013. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
0%
Miért mit akarsz vele trágyázni? Vagy kaki csatát?
2013. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem adhatok neki naponta csontot.Nem,akarok én semmit sem csinálni a székletével,csak az állatorvos mondta,hogy így nem tud kiürülni a bűzmirigye.Ami látszik is.
2013. aug. 28. 15:31
 4/16 anonim ***** válasza:
Miért nem adhatsz neki naponta csontot? Veszel egy atomnagy marhalábszárcsontot, minden nap fél órát rághatja és elteszed.
2013. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Próbáltuk,de ez kevés volt.
2013. aug. 28. 15:35
 6/16 anonim ***** válasza:
Milyen tápokat kapott eddig?
2013. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Etesd nyers kajával, hússal, csontoshússal napi szinten plusz zöldség gyümölcs. A tápot meg felejtsd el. Vagy esetleg ha ragaszkodsz a táphoz adj neki Brit Caret az általában segít. De az is jó ha minden másnap adsz neki, csirke farhátat, nyakat nyersesen.
2013. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szüleim miatt nem etethetem nyersen meg nem is tudnám hol tárolni.Brit Care tápot is próbáltuk meg a sima Brit tápot is,de nem vált be.Se az Acana,se az Orijen,se a Trovet....nem váltak be.
2013. aug. 28. 16:43
 9/16 A kérdező kommentje:
Diétás tápok sem,se az allergiára való tápok sem az orvosi tápok.Már az orvos sem tud mit mondani.
2013. aug. 28. 16:45
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha ennyi tápot evett már és még csak kölyök,akkor ezzel van tönkretéve a bele.Volt egyáltalán egy hétig folyamatosan ugyanaz a táp elé rakva???



Ez így baromi sok,én azt mondanám,ezzel van elcseszve a gyomra,hogy kölyök létére már 5 féle tápot kapott.

Álljatok rá egy jó minőségű sima kölyök tápra.Pl. Brit Care és azt adjátok legalább 2 hétig!


Mondjuk a táp előtt érdemes lenne egy jó nagy diétát beiktatni.Rizs+ hús,1-2 hétig,amíg nem látsz változást a székletén.Ha a széklet rendben van a diétától,akkor próbáljatok a tápra váltani.Szépen fokozatosan.

2013. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!