Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pár szem szőlőtől ugye semmi...

Pár szem szőlőtől ugye semmi baja sem lehet a tacskómnak?

Figyelt kérdés

Most olvastam hogy mérgező,de viszont nagyon kunyerálta így kapott pár szemet belőle,ami ízlett is neki.Nem olyan régen.

Picit megijedtem bár eddig ahány kutyám volt az mind imádta,és sosem volt bajuk tőle.


2013. aug. 28. 18:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem lesz baja
2013. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is szereti, van, hogy ő maga eszi le a tőkéről. Nem lesz semmi baja tőle.
2013. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 28. 18:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny rá, akkor egy szemtől is lehet baja....
2013. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja.
2013. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Akiteki ***** válasza:
Beleültetném egy hordóba és a fejére csavarnám a mustot, aki kitalálta, hogy a szőlő mérgező. Fürtszámra zabálják a kutyáim.
2013. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem mérgező, csak nagyon cukros, ami ugye alapból nem tesz jót annyira a kutyáknak, de bajt nem okoz.
2013. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám is nagy szőlős, mikor veszek, mindig kapott ő is belőle. Aztán olvastam ezt a mérgező dolgot, utána nem adtam neki, aztán elgondolkoztam, hogy ilyen hülye nem lehetek, hogy egy netes hír miatt ne adjam a kutyámnak a kedvenc gyümijét. Pláne, hogy soha semmi baja nem volt tőle, ellenben imádja, ugrál érte. Meg ugye gyümölcs, tehát vitamin, és ha annyira cukros lenne, nem ennék a fogyókúrázók.
2013. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: túlérettet, vagy már szinte mazsolává rohadtat viszont én se adok neki, mert abban már tényleg sok a cukor.
2013. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hovarju ***** válasza:
A testvérem kutyái évek óta a tőkéről szedik maguknak a szőlőt. Semmi bajuk sincs tőle.
2013. aug. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!