Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12 hetes roti aug19re a hátsó...

Dávid Ivett kérdése:

12 hetes roti aug19re a hátsó lábaire nem tudott ráálni, azonnal orvos röntgen nem mutat elváltozást, kapot rimadylt azóta rááln megyeget de keresztbe lép és esetlen. A gyógyi elfogyot most kaptunk Medrolt. Mikor kell látnom fejlődést hány nap?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom de nem ártan elkezdeni adni neki zöldkagylót is sürgősen. Nem tudom hogy doki mit mondott de kaját meg visszafogottan kapjon, minél vékonyabb legyen lehetőség szerint.
2013. aug. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Imola Ágnes ***** válasza:
Lehet hogy idegrendszeri elváltozás. HA van rá lehetőséged, vidd el a Nyíregyházi oktatókórházba, és keresd Pelle dokit. Ha valaki tud segíteni, akkor ő az. Jobbulást a kutyának!
2013. aug. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

A tenyésztőtökkel konzultáltál már,hogy neki van-e tudomása hasonló esetekről a kutyái között?


A zöldkagyló jó ötlet,ártani nem fog.Próbáljátok homeopatikus szerekkel is,a mi dokink is lábra állított egy tacskó bénulásos kutyát kizárólag természetes összetevőket tartalmazó dolgokkal.

2013. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen beszéltem a tenyétővel, és eddig 3 alma volt a kuytusoknak és semmi ilyesmire nem volt vissza jelzés. Pelle doikinak a számát leírnád vagy fent van a honlapon?
2013. aug. 29. 11:15
 5/8 Imola Ágnes ***** válasza:
Honlapon megtalálod, kérj idpontot tőle. Az én kutyámat is ő műtütte, a barátnőmét is, mindkét kutya tökéletes lett:) Amúgy utánnajártam, ő az ország legjobb ortopéd orvosa, és nagyon kedves, jófej:)
2013. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mennyiért műtőtte meg a kuytudat??

Csak,hogy tudjam mire készüljek, ha műtétre kerül a sor :(

2013. aug. 29. 11:26
 7/8 Imola Ágnes ***** válasza:
Az én áram nem releváns, nekünk keresztező térdszallag szakadás volt, barátnőm kutyájának vállban porclevállás. Annyit tudok mondani, hogy nem drágább mint bármeyik átlagos orvos... de a tapasztalata, és szaktudása messze meghaladja a többiét. Mi előzőleg más orvosoknál voltunk, aki közzelebb volt, kiadtunk egy halom pénzt, és még diagnózis sem volt. Bementünk Pelle dokihoz, és 5 perc múlva már megvolt a 2 diagnózis, 2 hétre rá műtét, mostanra pedig mindkét kutya gyógyult:)
2013. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gerincet nézetek-e a kiskutyádnál?
2013. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!