Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnam 4 honapos yorki...

Hogyan tudnam 4 honapos yorki kutyusomat szobatisztasagra tanitani?

Figyelt kérdés
Mar 2 honapja nalam van, sokszor viszem ki, neha 1 orat is setalunk megis csak akkor kakil meg pisil mikor haza erkezunk. Amugy nosteny kiskutya, sokat szaglaszik kint, megsem akarja kint elvegezni a dolgat.
2013. aug. 29. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát 2 hónap alatt már lehetne szobatiszta.Ha sűrűn pisil be,akkor sűrűn kell levinni,ez akár másfél óránként is lehet.Kaja után mindig vigyétek le.Ha lent elvégezte a dolgát,akkor dicsérjétek meg nagyon.Esetleg egy falat sajttal lehet jutalmazni,így hamar összeköti a dolgot.

A lakásban pedig ne legyen kijelölt helye,hogy hova pisilhet,mert akkor az életben nem fogja kint csinálni.

2013. aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Box használattal. De úgysem fogod megtenni :oP
2013. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok.

3 hónapos lány Yorkim van.folyamatosan bepisil-bekakil.Ha leviszem sétálni,akár mennyit ha beérünk a házba az az első h bepisil.Már 2x az ágyba is csinált.

Szörnyű! Imádom de ez már el viselhetetlen.

Én is mindenkitől azt a tanácsot kapom amit az 1.es írt,de ez nem válik be sajnos :/

2013. szept. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem van egy 6 hónapos yorki kislány kutyusom....nagyon nehezen tudtam szobatisztává tenni.Mindent elkövettem már amiket tanácsoltak...semmi nem jött be.Sokan mondták ne bántsd! De pedig attól hogy egy kicsit odacsapol neki és jól leszidod nem lesz baja tőle...ugyan is okosak és értik hogy rosszat csináltak... ami nekem bevált..amikor bepisilt rásuhintottam ...jól megszidtam...és utána levegőnek néztem..jött volna hozzám nyalogatni mert érezte hogy haragszom rá..de én mintha ott sem lett volna...majd egy óra elteltével engedtem magamhoz közel...nekem ez vált be...egy próbát neked is megér...
2013. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!