Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám az egyik mancsára...

A kutyám az egyik mancsára nagyon sántít, nem bír ráállni!? Sürgős segítség kell! (lent)

Figyelt kérdés

A jobb mellső mancsa nagyon fáj neki. sántít, sőt, kúszik, és érdekesen megfeszítve tartja. Nemrég kiengedtem egy kicsit, most meg így jött be, és nagyon nyüszített. Talán megcsípte egy darázs? Annak mik a tünetei, vagy ha nem darázs, mi? Hogy kezeljük??

Azonnali segítség kell, kérlek segítsetek!!



2013. aug. 29. 11:13
 1/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Nézd át alaposan a mancsát, keresd meg hogy nincs-e benne tüske vagy más. Ha darázs, akkor fel kellene dagadjon. Figyeld meg azt is, hogy hol érzékeny neki...az megmutatja hogy hol sérült meg...ha van seb, akkor fertőtlenítsd betadinnal, ha nem múlik a fájdalom, vidd orvoshoz
2013. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szorult be valami a körmei közé, a tappancsánál? Lehet, hogy eltört a lába?
2013. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Darázscsípésre az ecet nagyon jó, hamar lehúzza. Kend be és megtudod. Ha nem használ, akkor más probléma van!
2013. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a gyors reagálást. Átnéztem a mancsát, és találtam benne egy tüskét, óvatosan kivettem, aztán most hagyom pihenni a kis helyén. már nem nyüszít!

Nagyon köszi!! :)

2013. aug. 29. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!