Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elég a kutyát megetettni...

Elég a kutyát megetettni naponta egyzser nem? Bőségesen illetve napi friss vizet adni neki magyarvizsla cirka 35 kg

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 11:21
 1/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Egyszer elég, este. Ha evés után rengeteget ugrál, én kettéosztom. Van egy hiperaktív kutyám, a gyomorcsavarodás miatt féltem egyszerre etetni, így reggel este kap. De amúgy elég egyszer is:)
2013. aug. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem adj neki kétszer legalább! EEgyszer reggel,egyszer este. Ha este akarsz csak adni neki,akkkor azt az adagot inkább felezdd el ,és kapja meg a másik felét reggel. Az én kutyám olyan 10 kiló körül van,de mégis 2-szer kap ennit,reggel-este,és estére olyan éhes már ,hogy egy elefántot is képes lenne befalni.

Tudom,hogy az ember más ,mint az állat,de akkor is gondolj bele,hogy te kibírnád egész nap 0 kajával,aztán majd este kapnál,,bőségesen".

2013. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a gyomrának nem tesz jót.Mivel meglehetősen "nagy" testű és nem épp pihis fajta.Én a napi adagját osztanám ketté.A saját kutyám 30 kg,de ő is reggel és este eszik.Nem 2x nagy adagot,hanem az egy napi adagját,ketté osztom és így kapja.

Így nincs gyomorcsavar.

2013. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rocker95 válasza:
Nem elég egyszer adni ha azt akarod hogy rendesen fejlődjön a kutya inkább oszd ketté az adagot de éredemes megnézni hogy a vizslák mivel közepestestűek mennyit kell nekik adni én például reggel az adagja felét adom este meg normált kap és így reggel is éhes lesz egy picit de este sem fog nyüszögni
2013. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!