Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » HAPPY DOG PROFI LINE KROKETTE...

HAPPY DOG PROFI LINE KROKETTE RACE 34/24 20 KG?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről??
2013. aug. 30. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó és erős táp. Etettem a szánhúzó kutyáimmal. Igen magas az energia tartalma,nem tudom,hogy milyen aktivitású kutyának szánod, de nagyon sokat kell dolgoznia,ha ezt adod. Én nem is nagyon tudok elképzelni Magyarországon olyan sportot amihez ilyen energiájú táp kéne. Persze,ha sovány kutyát akarsz hizlalni arra jó lehet, bár csak óvatosan legalább 2 hét legyen a tápváltás-
2013. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vemhes szoptatós kutyának nem adjam azt mondod? :S
2013. aug. 30. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Vemhes, szoptatósnak mehet a Royal Starter. Nagyon jó és a kicsiknek is lehet majd adni.
2013. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez túlzás lenne vemhes kutyának. Ahogy előttem írták, a RC starter jó lehet. Vagy,ha azt drágállod, akkor valami jobb minőségű kölyök táp. Azért is jobb a kölyöktáp, mert magas a kálcium tartalma, az pedig jó a szoptatás során.Nem tudom milyen szukáról van szó és mekkora alomról, de ha nagy az alom akkor érdemes akár 3x is etetni a szukát egy nap.Akkor simán fedezni tudod a tápanyag igényét. Vemhesség alatt azért vigyázni kell,mert túlhizlalni se szabad a szukát,mert probléma lehet az ellés során.Ha már szoptat,akkor lehet etetni rendesen...:-D
2013. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!