Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel vágjam a kutyám körmét?

Mivel vágjam a kutyám körmét?

Figyelt kérdés
A sima emberi körömolló elvágja? Mert múltkor az orvosnál voltunk, és ő valami nagy szerszámmal vágta le. De nekünk olyan nincsen. Elég erős karma van, nem tudom, hogy a sima olló vágná-e. Vagy reszelővel próbáljam meg? Vagy inkább hagyjam szakemberre?

2013. aug. 30. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni direkt kutyáknak való karommollót, az emberi nem vágná el, túl gyenge ahhoz. Kb. 2e Ft, akár webáruházban is megrendelheted.
2013. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen kutya? Én a havanesem körmét sima körömcsipesszel vágom. De nagyobb kutyáét szerintem nem vinné, meg bele se férne. Fressnapfban, meg gondolom minden állatkereskedésbe lehet kapni karomvágót.
2013. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
JA arra vigyázz, meg ne vágd az eret a körmében!
2013. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kicsimelcsi ***** válasza:

Szerintem ha szoktad vinni kozmetikushoz,vagy gyakran rvoshoz (hogy vizsgálja) levágja neked ingyen.

Ha te szeretnéd akkor lehet sok helyen kapni karomvágó ollót,de tényleg vigyázz nehogy belevágj az ereibe,ha fehér a karma,akkor könnyebb,mert látszik ahol már rózsaszínes ott ha levágnád vérezne,fekete karommal kicsit több gond van,de rá kell érezni (tapasztalat :))

2013. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na, magamat ismerve inkább az orvosra bízom... :)

Egyébként pincsim van. Köszi mindenkinek :)

2013. aug. 30. 20:06
 6/6 anonim válasza:
én normális köröm olloval szoktam vágni
2013. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!