Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova tudnám ideiglenesen...

Hova tudnám ideiglenesen elhelyezni a 13 éves magyar vizslámat? Menhelyen vállalnak ilyet?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy külföldről hazajön egy időre az egyik rokonom aki pszichés beteg és itthon fogják kezelni. Nálunk fog lakni így a kutyámat egy időre el kellene vinni valahova. Nem tudom,hogy hova vihetném, szerintem egy ennyi idős kutyát nem szívesen fogad be senki, meg hát elég problémás kutya. Szerintetek menhelyen befogadnák egy időre?
2013. aug. 30. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
"egy időre" nem menhelyre szokták vinni a kutyát, hanem panzióba.
2013. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Kutya panzio!!! Menhely?! Rem nem gondoltad komolyan, tobbnyire helyuk sincs a sok kobor allatnak, de majd kulon szekciot nyitnak a te kutyadnak......
2013. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi az akadálya pontosan, hogy továbbra is veled maradhasson?

Egyébként vannak olyanok, akik problémás kutyák panzióját is vállalják, de én melegen ajánlom, hogy inkább oldd meg, hogy ne kelljen lepasszolni, idősebb korban már nem viselik olyan jól a változásokat, a stressz sokkal jobban hat a szervezetükre, egyszóval nem egészséges, na.

2013. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

Ritka kegyetlen és hálátlan dolog megválni az öreg kutyádtól, aki 13 éve a hűséges társad, azért, mert egy rokon odamegy.


A legszomorúbb az egészben az, hogy te nem érdemled meg a kutyát, de ő továbbra is szeret téged.

2013. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 SueLee ***** válasza:

Vizslamentésnél érdeklődj! A menhelyen nem lehet ideiglenesen otthagyni, max leadni. De így meg arra ítélnéd, hogy mivel nem fogja senki örökbe fogadni - elaltatják. Remélem ezt nem akarod!!! Szóval Vizslamentés!!!

[link]

[link]

2013. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vagy kutya panzió,vagy ideiglenes befogadó keresése,pl.a vizsla fajtamentésen keresztül akár.De az állatok inkább jó hatással vannak a pszichės betegekre.
2013. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

tegnap 22:15


Te meg ritka buta dolgot írtál. Fogalmad sincs semmiről. Én nagyon szeretem a kutyámat és nem akarok tőle megválni. Csak tudod, nem én döntök. Eleve egy rokonomnál lakom, aki befogadott a kutyámmal együtt, tehát nem a saját házamban élek, nem én hozom a döntéseket. A kutyám borzasztóan problémás, amit én kibírok, mert szeretem, de egy erősen pszichés beteg embernek nehéz elviselni. Mint írtam, csak ideiglenesen szeretném elhelyezni valahova, nem lepasszolni akarom. Imádom amikor emberek úgy ítélkeznek, hogy fogalmuk sincs az adott helyzetről.

2013. aug. 31. 20:16
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a többi választ!
2013. aug. 31. 20:17
 9/14 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha inkább megoldanád a kutya problémáit? 13 évesen egy vizsla még van annyira fitt agyilag, hogy simán helyre lehet tenni.
2013. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A kutya problémáit nem lehet helyre tenni. Számtalanszor próbáltam már. Viharnál(vagy ha csak érzi,hogy vihar lesz), petárdázáskor, vagy tüzijátéknál szinte az egész lakást szétdönti, annyira fél szegény. És ez még a legkisebb baj.
2013. szept. 1. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!