Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok kutyabarát albérle...

Hol találok kutyabarát albérletet?

Figyelt kérdés
láttam hogy itt sokaknak tudtak segíteni ebben az ügyben. A válaszokat előre is köszönöm!! S.O.S.

2013. aug. 31. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi végigtelefonáltuk a neten fellelhető albérleteket a keresett városban, mondtuk, hogy van 3 kutya, 3 helyen is elfogadták volna, végül kiválasztottuk a szimpatikust. Persze hangsúlyoztam, hogy a kutyáim jólneveltek, nem szednek szét semmit.
2013. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Expresszen, alberlet.hu-n szoktam albérleteket nézni, az utóbbiban be tudja jelölni a hirdető, hogy akar-e háziállatos jelentkezőt, vagy sem. Igazából aki nagyon nem akar kutyát, az ki szokta írni, hogy háziállat nélküli bérlőt keres, aki nem írja ki az nincs úgy ellene, és azt lehet puhítani. Mondjuk nekem könnyebb volt mert kistestűm van, és azt jobban tolerálják. Mindenképpen mondd el, mennyire fegyelmezett, szobatiszta, nyugodt a kutya, nem rág nem ugat, és küldj neki egy olyan képet róla, ahol pl. ágyban fekszik vagy valami olyat, amin kezesbáránynak tűnik:)
2013. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)) Remélem sikerül:)
2013. aug. 31. 17:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jutottam előrébb :( folyton folyvást visszautasítanak.. , esetleg van olyan környék ahol több esélyem lenne?
2013. szept. 2. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:

linkeket is megnézted?


sajnos kutyával nehéz ügy..pár év múlva elköltözök a szüleimtől a kutyámat is vinnem kell,bele se merek gondolni milyen nehéz lesz albérletet találni.


Sok tulaj nagyon félti a házát azért nem adja ki kutyásoknak sőt gyerekeseknek sem.Anyum ingatlanos ő mondta,hogy csak olyan albérleteket szokott felvenni ahol kihangsúlyozzák 13 év alatti gyerek és bármilyen háziállat tilos.

2013. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én Tatabányán és Tatán kerestem, több helyen is elég jól fogadták a kutyákat, pedig 3 is volt akkor (1 ideiglenes). Az apródon és az expresszen néztük, mondjuk én minden nap néztem, és egyből hívtam őket, ahogy megjelent a hirdetés.
2013. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!