Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen márkájú konzervvel...

Milyen márkájú konzervvel etetitek a kutyátokat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
semmmilyennel, legtöbb konzerv zsíros, tápérték nulla és nem bírja jól a kutyák gyomra..
2013. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semmilyennel, jó minőségű száraz tápot eszik. Ha pedig kedveskedni akarok neki, akkor veszek mondjuk csirkefarhátat, vagy valami más olcsóbb husit.
2013. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A kutya szervezete számára a konzervek nagy részének 90%a nem megemészthető.A tápot javaslom,de a márkásabb féléket..

A tápot kevés vízzel felöntve add a kutyádnak,mert a kutya nem rágja(ha nagytestű)és így könnyebben befogajda a gyomra.

Egy miskolci kiképző

2013. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Elég rosszul teszed,ha csirkét adsz neki,mert csövescsont.Elég komoly bélrendszeri problémákat okozhat.marha,disznó stb
2013. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jól megfőzött farhátat nyugodtan lehet neki adni. Combot valóban nem.
2013. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem adok neki konzervet. Nyers hús, zöldség, gyümölcs. Egyébként meg a nyers csövescsonttól semmi baja nem lesz.
2013. aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
semmilyet, a 2 kutyám sugárba fosik az összestől,nem is csodálom víz az egész, tápanyag nulla..
2013. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam nekik combot adni semmi bajuk nem lesz a csonttól.Ezeket a csirkéket annyira fiatalon vágják le,hogy a csontjuk még nem olyan kemény szinte meg lehetne nekünk is enni.A tyúk meg a kacsacsont az tényleg veszélyes,szilánkosra törik.Azt nem szoktam én sem adni nekik.
2013. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Doome N válasza:

Semilyen konzerv nem jó, ahogy az előttem szóló mondja tápanyag nulla ,kutya se eszi meg ,nem beszélve róla aranyára van némelyiknek.

Szoktam neki venni fagyasztott husokat (csirkeszárny ,nyesedék, stb.)kicsit megfőzöm ,végén rizs ,vagy kutyatészta bele.

Töredékébe kerül ,kutya imádja ,mi kell még.

2013. szept. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Motorman válasza:
Száraztáp! Minden vitamin, ásványi anyag, fehérje -és igen növényi anyag is- benne van és megelőzi a fogkő-fogágy problémákat is. Az én kutyám majdnem húsz évig élt, kizárólag szárazat kapott. A főzőcske+csirkecsont+maradék- menü nem túl egészséges. Lényeges, hogy mindig legyen elegendő friss vize!
2013. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!