Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kb.45-50 kg-os kutyának...

Egy kb.45-50 kg-os kutyának mekkora box kell? (autóba)

Figyelt kérdés
Magasság, szélesség, hosszúság?
2013. aug. 31. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutyus? Ha keverék tudsz képet küldeni?
2013. szept. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Németjuhász. De most még kölyök, annyit tudni hogy 45-50 kg lesz kb., nagyobb fajta. Szóval olyan kéne ami majd felnőttként is jó lesz neki.
2013. szept. 3. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:
imádom a 45-50kilós mutáns németjuhászokat :D A németjuhászok maximum 40kilósak lehetnének (és az is ritka) nah mindegy is. Az enyémek 50kiló körül vannak. Egy ekkora kutyának kb 100*70*80as box kellhet. De vidd be a fresnapfbe és próbálgasd bele a boxokba.
2013. szept. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem mutáns, gyönyörű szép. (nekem) most hat hónapos és 28 kg. A tenyésztő mondta, hogy szerinte ekkora lesz, aztán majd meglátjuk, talán nem. voltunk ott, de a legnagyobb box is olyan kicsinek tűnt számomra, most még beleférne, de ha még nőni fog, szerintem már nem. illetve talán akkor is, de például megfordulni már nem fog benne tudni, ez teljesen biztos. kérdeztem nincs-e nagyobb, de azt mondták nincs.
2013. szept. 16. 15:55
 5/8 A kérdező kommentje:

Ő az apukája, szerintem ebből indult ki a tenyésztő, meg az anyukája is nagyobb fajta.


http://www.youtube.com/watch?v=1j3m6pzsYz0

2013. szept. 16. 15:57
 6/8 anonim ***** válasza:

én igaz nem autós boxot de akkorát vettem ami egy medvének is elég :D


Autóba csomagtartós aluboxot nézzél. Külön van ami autótipusokra van gyártva. Vaterán expresszen nézelődj. Felhívod őket megnézed. Amúgy meglepően kis helyre is beférnek, főleg egy nj aminek a kutya méretének a fele szőr.

2013. szept. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudom izlés kérdése de erre kutyára nekem pl rosszul esik ránézni.. az a hátleejés...


Egyébként szerintem ez a kutya közel nincs az 50hez

2013. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik, bár élőben őt nem láttam. Hát nem tudom, majd kiderül mekkora lesz. Az autó viszont egy volvo xc 60, szóval hely az van a csomagtartóban bőven. Utánanézek annak amit ajánlottál.
2013. szept. 16. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!