Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudok óriás nápolyi...

Hogyan tudok óriás nápolyi masztiff-ot szerezni, venni? Merre felé kell keresgélnem?

Figyelt kérdés

google-ban csak a normál méretű nápolyi masztiff-ra találtam rá!!!aki tud segitteni az írjon lécci,nagyon sürgős lenne!!!!

vagy még érdekelne az óriás cane corso,Óriás Bordeux masztiff,



2013. aug. 31. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Külföldön.
2013. aug. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pontosabban?ország város?
2013. aug. 31. 23:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Óriás? Mi bajod a normál mérettel? Hogy pár évvel tovább él, mint az eltorzított kétszázkilós verzió?
2013. aug. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nincs bajom a normál mérettel csak megtetszett az óriás fajta :D

de hogy így mondod igazad van

biztos tovább él a normál méretű

2013. aug. 31. 23:55
 5/8 zsuzsabazsa ***** válasza:

Talán itt:


[link]

2013. szept. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést.
2013. szept. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Marmagasság: kan: 65-75 cm, szuka: 60-68 cm Testtömeg: kan: 60-80 kg, szuka: 52-70 kg"


Ezek a standard méretek, nics belőle külön óriás verzió. Illetve ezek alapján már eleve az óriástestű fajták közé tartozik, szóval kicsit érthetetlen, hogy mit szeretnél.

2013. szept. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én régóta keresek jó nápolyi masztiff tenyészetet....el kell,hogy szomorítsalak,de eddig nem sokra jutottam.


Jövőhéten megyek egy tenyésztőhöz,ő bordóit tenyészt,de nagyon kételkedő vagyok vele szemben is.A kutyái szépek,kiállításra is járnak,de nekem az egészség a legfontosabb.


Ha nincs jó tenyészet,akkor nem veszek,vagy gyűjtök egy külföldire.Szerintem te is tegyél így,mert csak a fajtát rontanád egy olcsó,szaporított kutyával.


Óriás méret meg valóban nincs,ezek a kutyák alapból "óriások".

2013. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!