Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya ez?

Milyen fajta kutya ez?

Figyelt kérdés
Láttam egy kutyát, ami nagyon cuki! Felfelé álló,kicsit hegyes füle van,eléggé nagy termetű, és nagyon hosszú,fehér szőre van. Válaszokat előre is köszi :)
2013. szept. 1. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2013. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fehér svájci Juhász? [link]
2013. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy szamojéd ? [link]
2013. szept. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nagy termetű akkor szerintem a szamojéd lesz az.
2013. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy a Szamojéd lesz az!! Köszi nektek! :) Egyébként a számojéd kb. mekkora?Mert csak képen láttam és elég nagynak tűnt de nem vagyok biztos benne. A Német Juhásztól kisebb? És milyen drága? :)
2013. szept. 1. 14:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit!:) Általában akkora, a nőstény: 50-56cm a hím:54-60cm magas . Szerintem változó az ára, attól függ, hogy mennyire 'híres ' a tenyészet, ami nem azért fontos, hogy mindenképp szép és 'pedigrees' legyen (persze ez is fontos) hanem a jó tenyészetből egészséges kiskutyák származnak.:) Ha esetleg jobban érdekel ez a téma ajánlani tudom ezt az oldalt -> [link] itt leírják teljes egészében milyen ez a kutyus.
2013. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
svájcinak nem valami hosszú a szőre. szerintem is a szamojédre gondolhat.
2013. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Bocsi h ennyit kérdezek de sokat kell vele foglalkozni?
2013. szept. 1. 14:44
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden kutyával sokat kell foglalkozni.
2013. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond ! Inkább kérdezz, minthogy "tudatlanul" (jóértelemből) vegyél kutyát.:) 'sajnos' a szamojéd független fajta ami azt jelenti, hogy domináns , makacs és a nevelése nem egyszerű. Az a szerencsés ha minnél hamarabb hozzád kerülne (kizárólag 6hér után!!) mert ha akkortól kezdve nevelik , persze ez is enyhülhet. Azért is fontos mert erős alkata van , sétánál nem túl jó ha elránt. Szerintem ha nem tudsz róla ilyen dolgokat akkor keress rá interneten , nehogy "csalódás" legyen a vége. Szóval bármit hallasz bármilyen kutyáról , eltérhet a fajta szokásaitól, de egy szamojéd kutyus elég sok fegyelmezést igényel. Ha gondolod írj privátban, szívesen küldök olyan oldalakat, ahonnan több mindent megtudsz majd ! :)
2013. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!