Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vicces történeteid...

Milyen vicces történeteid vannak a kutyáidról?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kutyám egy perc alatt kétszer fejelt le két parkoló autót. Nem tudom, hogy csinálta, pórázon sétáltunk. A másik kutyusom, a nagy vadászás közepette úgy szaladt, hogy beleesett a nádasba. Egy kicsit meglepődött. Ugyanez a kutyusom úgy megijedt, hogy hazáig szaladt (nyaralni voltunk) a legelőn pont négy tehén állt és mint a filmekben a tehenek csak néztek utána. Az egyik kutyám olyan szobatiszta volt, hogy nem bírta tovább és lepisilt az erkélyen.
2013. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem régóta van kutyusunk úgyhogy túl sok sztori még nem született. Eddig a legviccesebb az volt mikor egyik reggel, mikor még aludtunk, akkor (szokásához híven mikor már jelezné, hogy illene felkelnünk) a két mancsával az ágyra támaszkodik (még kicsi, felugrani nem tud). Ezt akkor pont a párom fejénél csinálta aki úgy megijed, hogy majdnem összecsinálta magát. Utána elmondta, hogy pont azt álmodta, hogy csónakban utazik és kiugrik egy cápa a vízből.
2013. szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A radiátoron szárítjuk a kenyeret.Az egyik kutyánk azt csinálja,hogy ellopja,lassan sétál és nézelődik a lopott zsákmánnyal a szájában,olyan fejet vág mintha "én nem csináltam semmit".Majd amikor meglátjuk akkor még lassabban lépked szinte megáll.Ahogy elfordulunk úgy bespurizik az egyik szobába,mint egy betörő aki fut a szajréval :D :D
2013. szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ödi2 ***** válasza:
100%

Rengeteg van a múltból is, de az egyik legfrissebb, tegnap délelőtt volt... Két sárhegyi kölyköm van, most 11 hetesek és nagyon szórakoztató, ahogy a terelő ösztön már kibukkan belőlük. Mivel tartunk baromfiakat egy elég nagy, de elkerített részen, ott szoktatom és ismertetem a szárnyasokkal őket. Az eltelt 2 hétben már ott tartanak, hogy a kacsákat szépen lekísérik az úsztatójukhoz és ott őrzik őket, majd elkísérik őket enni, majd vissza, árnyékba stb stb. Tegnap a testvérem eljött látogatóba és kíváncsi volt a produkcióra, nem hitte, hogy ennyi idősen képesek erre. Mikor belépett a kerítésen belülre az én kis Bohusom felállt, elé ment és beállt a kacsák és a tesóm közé, míg a Bella ott maradt a kacsák mellett. Tesóm egyszerűen nem tudta megkerülni a Bohust, hogy az ne állt volna elé és ne ugatta volna végig az egészet. Úgy nézett ki, hogy az én 110 kilós,amúgy hentes bátyám, le föl sasszézik, míg a 11 hetes sárhegyi gombóc pedig, pontosan követi, mintha táncoltak volna!:D Nagyon vicces volt, de ugyanakkor tanulságos is, mert míg az egyik megakadályozta az idegen közeledését a másik őrizte a kacsákat és ezt 2 11 hetes kölyökkutya teljesen ösztönből!

Másik sztori a nj kutyánkkal a nyáron volt. Nagyon melegem volt egy délután és fogtam egy műanyag gyerekkádat /amúgy abban szoktam fürdetni/ engedtem bele hideg vizet és beletettem a lábaim, hogy amíg a nyugágyon ülök hűsítsen. Nyugágy elé keresztbe raktam, gondolván, hogy a párom is él majd vele. Erre 10 perc múlva jött a Max és mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, belelépett és elégedett képpel beleült mint fürdetéskor...:D Feltenném a képet, de az otthoni gépemen van, de roppant elégedett képet vágott hozzá és párommal könnyesre nevettük magunkat

ahogy ott bennült és csak úgy nézett ránk, hogy mi van??nekem is melegem van...:D

2013. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
10 éves lehettem... nagyon wc-éznem kellett de nem akartam lemenni az emeletről, mert számítógépemen játszottam. Így elvégeztem a szobába a szőnyegre és rá fogtam a kutyusunkra. Mikor a szüleim meg látták a kupacot a szőnyegen rögtök közöltem hogy a kutya volt, és ahogy leszidták a kutyust közbe engem nézett végig, mintha mondta volna nem én voltam hanem Ő :)
2013. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
5-ös, ez a sztori nem a kutyádról vicces, hanem rólad, illetve 10 évesnél, mivel már elég nagy ahhoz, hogy szobatiszta legyen, inkább siralmas, vagy inkább halál röhejes :))))))
2013. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Veru10 ***** válasza:

Egyszer guggoltam és négy levelű lóherét kerestem. 10/L

Aztán egyszer csak a kutyám rámugrott hátulról,majdnem orra estem,lehet hogy így nem látszik viccesnek,de élőben...

2015. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!