Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy kutya...

Mennyibe kerül egy kutya repülőn való szállítása?

Figyelt kérdés
Az Egyesült Királyságban élek,és szeretnék egy kutyát házi állatnak. Itt kint már nézelődtem,de nem az igényeimnek meg felelőket találtam(kis testű, rövid szőrű, 60font/20000ft-nál ne legyen több az egész,1 évnél ne legyen idősebb)ezért Magyar Országon szeretném meg venni. Találtam is 5 000 ft-ért,de azt ugye valahogy ki is kell hozni. Mi kell hozzá és mi mennyibe kerül?
2013. szept. 1. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
A fapados repülőkön csak csomagként feladva szállítják, a normalis légítársaságok 8kg-ig felengedik a fedélzetre, afelett megint csomagként kell feladni. Nézz utána, hogy egyik légitársaság sem vállal felelősséget, ha ilyenkor a kutya megfagy/megfullad/elveszik. Javaslom, ne így oldd meg a szállítást...
2013. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sippara ***** válasza:
89%
A szállítást az első nagyjából már leírta (pontosabb infókért érdemesebb közvetlenül a légitársasággal beszélni). Azonban én a helyedben belegondolnék, mi is jön ki ötezer forintból. Egy kölyök felnevelése születéstől nyolc hetes korig(!!!) minimum 15-20.000 forint - érdemes elgondolkodni, mit nem kapott meg a kutya, miben szenved hiányt, vagy épp milyen betegségei lehetnek, hogy neked ilyen jó "óccsó" legyen. Furcsa, vagy inkább elszomorító az ilyen kérdéseket olvasni, nem is érti az ember, hogy mások hogyan költhetnek magától értetődően százezreket, milliókat egy TÁRGYRA (természetesen csak alapos utánanézést követően, szigorúan papírokkal), miközben egy ÉLŐLÉNY, CSALÁDTAG, TÁRS, lehetőleg legyen jóóóó olcsóóó, hiszen csak egy érző valaki életével játszik az ember....
2013. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én meg pont UK-ból szeretnék kiskutyát :D Figyi, én megveszem neked, te megveszed nekem és félúton találkozunk (na jó csak viccelek ;) )
2013. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
xDDD gondoltam nem komoly. Itt drágább mint ott
2013. szept. 1. 23:57
 6/7 Akiteki ***** válasza:
5000 Ft-os kutyát sehova nem fogsz vinni, ezt garantálom. Az útlevél maga többe kerül, nem beszélve a chipről meg az oltásokról.
2013. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

" gondoltam nem komoly. Itt drágább mint ott"


Tévedsz. Mire innen Magyarországról oda viszed biztosan több lesz a végösszeg.

2014. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!