Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Bonnie [boni] név az fiúnak...

A Bonnie [boni] név az fiúnak vagy lánynak szokás adni?

Figyelt kérdés
Nem tudom merjem-e adni a nemsokára érkező lány kutyámnak a Bonnie nevet. Ne nézzetek túl hülyének egy szerűen nemtom miylen név, na, kérlek mondjátok el, előre is köszi
2013. szept. 1. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lány név.
2013. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nézd, a családunkban van Cuki nevű kan, volt Rexi nevű szuka, ismertem Zoé nevű kant, Unicumot, Kesztyűt... Ne érdekeljen, milyen név, ha tetszik :) De egyébként szerintem a Bonnie olyan név, ami kifejezetten lányos, de nem lepődnék meg, ha kant hívnának így, hiszen pl. a Bonot is lehet Boninak becézni.
2013. szept. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És az az férfi akit Bonifácnak hívnak?:)
2013. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én fiú Boni-t is ismerek. Nem egészen értettem én sem, hogy hogy lehet de az a neve hogy Boni.
2013. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ja és itt nem állatról van szó.
2013. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én kan kutyámat Jessenek hívják és sokan lánynak hiszik.Pedig külföldön nem sokszor keverik össze...(pl:Jesse James,Jesse Mccartney és még sorolhatnám) Amúgy a Bonnie kifejezetten lány név.:)
2013. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bonnie.. az lány név.. (csak gondolj Bonnie Tyler énekesnőre vagy Bonnie és Clyde a genszterpárra)

Bonifác igaz fiúnév annak a becézése Boni...

De állatnévként teljesen mindegy.

Egy rokonomnak a kutyáját Zolinak hívják pedig lány..

2013. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az én kutyámat is így hívják, francia bulldog szuka, nagyon cuki :D. Ez ő:


[link]

2013. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor köszönöm nektek :DD utolsó kommentelő: cuki kutyi ^^
2013. szept. 1. 19:37
 10/12 anonim ***** válasza:
A Bonnie lány név. Pár híres Bonnie: Bonnie Wright, Bonnie Tyler, vagy a Bonnie és Clyde-ból a lány... A Boni az teljesen más, az egy becenév és magyar fiúneveket becéznek vele, semmi köze a Bonnie-hoz, nemtudom miért értették félre páran a válaszolók közül.
2013. szept. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!