Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan, akinek meleg a...

Van itt olyan, akinek meleg a kutyája? Vagy a macskája?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
38,5 fokos, az elég meleg?
2013. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Volt egy macskánk aki szexelte a másik fiú macskát, de nem csak kandúrokra korlátozódott az érdeklődése, csak az volt közel. A mostani két macskánk éjjel-nappal összebújva alszik és nyalogatja egymást, ők két herélt kandúr.
2013. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
juujj.xDD ez napiszaros kérdés.
2013. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:D :D

Na, akkor ők a langyos kategória.

2013. szept. 1. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Kutyáknál nincs homoszexualitás. Ha egymásra másznak azonos neműek, vagy szuka kanra, az a dominancia jele.
2013. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

Hát ezt magyararázhatom bárkinek. Ennyi tudatlan embert már rég láttam egy csomóban.


Az én kutyám ivartalanított - kan. EZÉRT ha találkozunk bármilyen nemű kutyával bizony sokáig szagolgatják, hogy akkor ő most kan, vagy szuka-e? AZÉRT MERT nincs erős szaga. Az enyém lefekszik alapból MERT MEGADÓ TÍPUS.Erra van olyan kutya aki nyalakodni óhajt. Én ezt nem engedném, de az én kutyám soha nem nyalakodik.

És nem nem "homokos" sem az én sem a másik kutyája, akár kan, akár nőstény az "illető".

2013. szept. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
A kutyák nem melegek, az már más kérdés ha netán te az vagy!!!
2013. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te szegény, aki lenulláz is minden józa választ, netán problémád van az identitásoddal, vagy a biológia órák mellé jártál????
2013. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!