Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kertes házban lakom és a...

Kertes házban lakom és a szomszéd kutyája állandóan, legtöbbször ok nélkül ugat, fel lehet jelenteni a gazdáját?

Figyelt kérdés
Már kértem a hölgyet,hogy valamit csináljon vele,mert elegem van hogy ha olyan kedve van a kutyának hajnali háromkor rákezd az ugatásra.Nyáron sem tudtam még az ablakot sem nyitva hagyni éjszakára.Azt válaszolta rá mit csináljon vele?(nevelje meg mondjuk).Szóval,ha szép szóval nem megy fel szeretném jelenteni(ha lehet ilyet)mert nem fogok állandóan füldugóval aludni a kutyája miatt.
2013. szept. 1. 20:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

Ma kis hazánkban még mindig nem jutott el a kutyatartók egy részéig,mivel jár a kutya tartása.Többek között neveléssel,aminek része a kutya indokolatlan vagy zavaró ugatásának megszüntetés,ja,hogy ehhez foglalkozni kellene vele,meg elvinni sétálni lemozgatni,azt már nem.Hogy a szart is felkellene szedni?Ugyan már,majd szedje aki előtt otthagytuk,vagy elmossa az eső.Mondom ezt,mint KUTYÁS.

Az önkormányzat helyi csendrendelete a legtöbb esetben az ugatásra is vonatkozik és a jegyzőnél kell bejelenteni.

2013. szept. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%
Tudom,sokaknak kényelmesebb azt mondani,hogy azért ugat mert kutya,meg azért szarik mert eszik.De a folytatást a saját részt elfelejtik hozzátenni.A gazda azért van,hogy NEVELJE a kutyáját és ha szarik FELSZEDJE utána,mert a kutya magától egyikre sem képes.Bunkók,lehet lepontozni.
2013. szept. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%
Hát nem tudom...ha álmos vagyok akkor ugy is tudok aludni hohy az ablakunktol 15 méterre ujitják a parkolokat es aszfaltozzàk az utat...reggel 7től kezdik a munkát
2013. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
91%
De nem mindenki olyan, mint Te. A te szempontodból lehet, hogy az ilyen mély alvás a normális (egyébként én is úgy alszom, mint a bunda), de mások szemében meg ez a nem normális.
2013. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!