Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyát ajánlanátok...

Melyik kutyát ajánlanátok inkább, és miért? Golden retiever vagy ír szetter?

Figyelt kérdés
Mit lehet tudni róluk? Én anyukámmal most fogok egy családi házba költözni, és ez lenne az első kutyusunk :)

2013. szept. 1. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Akkor golden.A szetterekkel több a gond,mind ápolásilag,mind nevelésileg.


De goldenből is agyon van szaporítva a zöme,és sokszor dilis.Szóval jó tenyészetből,hobbi célra.Kb. 70-90ezer között szoktak lenni,ami garantáltan egészséges,és nem ideggyenge.

Na meg első kutyával go kutyaovi :)

2013. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

*golden retriever, bocsánat, félreírtam


Köszönöm a választ! :)

Én is inkább a golden felé hajlok, ahogy édesanyám is. De még várom a válaszokat :) Egyébként természetes, hogy vinnénk kutyaiskolába :) És tenyésztőtől vennénk, ez alap, nem szaporítótól.

2013. szept. 1. 21:12
 3/8 anonim válasza:

Egy évvel ezelőtt én is ugyanezen gondolkoztam.Én végül golden retrievert kértem.Nagyon jól döntöttem,mert viszonylag jól nevelhető,és barátsásgos természetű kutya.

Az idegenektől nem fél,ki sem akar szökni,de amit mi elrontottunk,az a séta.Azt ajánlom, hogy akármelyiket választod, már kiskorától sokat vigyétek sétálni, különben később nehéz lesz vele.


Remélem sikerül jól döntened!

2013. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Fú, én örökmozgó vagyok, imádok sétálni és kirándulni, és van közelben kutyafuttató :)
2013. szept. 2. 20:13
 5/8 anonim válasza:
Na hogy döntöttél?? :)
2014. ápr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még nem érkezett meg az állatka, de golden mellett döntöttünk :) Néztem egy kennelt, ahol azt írták, még nem születtek meg a picik :)
2014. máj. 6. 14:02
 7/8 anonim válasza:
Melyik kennelt nézted ki? :)
2014. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem mondom, hogy a golden nem jó, nagyon is jó fajta, és kedves kutya... 2 éve én is ezen a kérdésen törtem a fejem. Én végül a az ír szettert választottam. A világ legjobb kutyája. De tényleg. A golden is szép, de nekem az is szempont volt, hogy ne olyan kutyával sétáljak az utcán ami minden 2. háznál van... Idén ősszel jön a 2.-ik szetterük.
2015. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!