Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen csont mehet a kutyának?

Ilyen csont mehet a kutyának?

Figyelt kérdés

Főtt csirke farhát, de a gerinc oszlop is rajta van a csonton. Odaadhatom neki? Mert úgy tudom hogy csak lapos csontot adhatok neki.

Félek, mert előző német juhászunknál nem tudtuk ezt az arany szabályt és adtunk neki válogatás nélkül csirke csontot. Állatorvos lett a dologból. Nem szeretném ha megismétlődne a történet.



2013. szept. 1. 21:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én mivel ismerem a kutyáimat, nem adok nekik csirke csontot és semmi mást sem, ami relative kisebb darabokból áll, avagy könnyen arra törik. Ha rácuppannak valami kajára, akkor falják befelé és nem figyelnek arra, hogy rágni is kéne néha, így nem kockáztatok.

Nagy csülök csontot, copákot szoktunk nekik adni, amin elrágódnak egy darabig. Általában azt kapják, ami megmarad a csont levesből.

2013. szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

sok ember sok vélemény, mi mindig adtunk csirkecsontot a kutyusainknak es sosem volt gond. de mostanaban mindenhol azt latom, hogy fött csirkecsontot nem erdemes viszont nyersen meg en nem adnam a bakteriumok meg parazitak miatt.

sok kutyus pusztul bele perforacioba igy sztem biztos ami biztos ne adj neki comb-es szarnycsontot.

2013. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!