Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyából a sima emberi...

A kutyából a sima emberi kulancscsipesszel kiszedhető a kullancs vagy az állatorvosnál kell másfajtát venni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sima gyógyszertárban kaphatóval is ki lehet szedni
2008. júl. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi
2008. júl. 2. 03:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

mi mindig csak akkor vettük észre mikor már nagy volt a kullancs. ilyenkor megfogtam és eröteljes mozdulattal egyirányba elkezdtem tekerni, nem húztam egy kicsit sem, csak erösen fogtam, és pár tekerés után kijött. húzni nem szabad. ilyenkor fogtam bele tettem egy zsepibe és elégettem, mert azt mondják ha peték vannak benne az a füben, porban kikelnek miután elpusztítottad az anyát.

soha nem szakadt bele, de álltalában a kinti macskáinkban csak már nagyobb volt a kullancs fedeztük fel.

2008. júl. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz neki az emberi kullancscsipesz:) De a legjobb a megelőzés: a Frontline 2-3 hónapig védi a kullancsoktól.
2008. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi is bekentük Frontline-el de így is belement
2008. júl. 2. 15:16
 6/6 Mendus ***** válasza:
100%
igen jó az emberi csipesz, de a kezeddel is kitudod csavarni órajárásával ellenkező irányban csavard és ne húzd! majd taposd el vagy égesd el, és úgy tuti nem szaporodik tovább, a Frontline egy KAKI! már nem ér semmit, immunisak rá a kullancsok én is azt akartam venni a kutyámnak de ajánlott a doki hellyette egy másikat:a KILTIX kullancsnyakörv 7 hónapos védelmet biztosít a kullancsok és a bolhák ellen is, de az ADVANTIX is nagyon jó, ugyanúgy kell használni mint a FRONTLEIN-t csak ez kék színű folyadék és még nem immunisak rá a kullacsok, mert az enyém is ezzel van bekenve+a nyakörv és minden féle erdős helyekre megyünk túrázni és még egy kullancsa nem volt. Amikor én Frontline-t használtam 3 napja volt a kutyának ahhoz hogy elpusztuljon, mert megcsípte a kullancs és utólag derült ki a dokinál, szóval ennyit a FRONTLINE-ról!
2008. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!