Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ideiglenes befogadással...

Ideiglenes befogadással kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés
Ha valaki ideiglenesen akar befogadni kutyát akkor annak etetését ki fizeti? Vagy ez minden szervezetnél más? Hely, idő, energia lenne rá, de pénz az nem a másik kutya mellett. Szeretnék segíteni kutyáknak, de nem tudnék még egy kutyát etetni, viszont minden mást meg tudnék neki adni. Erre így van lehetőség valahol?
2013. szept. 2. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A feltételek a szervezet és az ideiglenes gazda megbeszélése alapján történnek, így ha van olyan szervezet, amelyik ebbe belemegy, akkor van lehetőség. Én a Futrinka utcánál voltam egyszer ideiglenes, normálisak voltak, kérdezd meg őket, hogy így is vállalják-e.
2013. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg olyan kutyus van,aminek minden költségét állják,csak hely kell nekik..Én szinte csak ilyen hirdetésekkel találkozom.
2013. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van amelyik szervezet szerződésben rögzíti a feltételeket,az a legbiztosabb.Nem mindegyik tudja vállalni automatikusan az összes kutyával járó költséget,így érdemes mindig rákérdezni a részletekre is,hogy ne legyen félreértés.
2013. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!