Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fiú bullterrier jobb (miért...

A fiú bullterrier jobb (miért jobb) mint a lány?

Figyelt kérdés
Én legszivesebben egy fiú bullterriert vennék, csak van egy lány yorkshire terrier.. Akivel együtt élne. A yorki nincs ivartalanitva, a bullterrieremet meg nem is szeretném! Most ezt egyáltalán meglehet oldani?

2013. szept. 2. 22:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Nem megoldható. Volt is ma egy hasonló kérdés, hogy a kistestű kutyát elkapta a nagy.

Ha nem vagy tenyésztő akkor ivartalaníts!

Egészségesebb a kutyának is.

2013. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De én fiú bullterriert szeretnék.... A szüleim meg nem akarják ki ivartalanitani a yorkshire-t..... Most mit csináljak??? Hogy vegyem rá..... Én nem szeretnék lányt....!!!!
2013. szept. 2. 22:31
 3/23 sippara ***** válasza:
60%
Miért nem lehet ivartalanítani a yorkit? Már félre van téve a pénz az álvemhességek, az ivarszervi daganatos megbetegedések meg a gennyes méhgyulladás kezelésére?
2013. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Egyszerűen nem akarják.... De ezt nem hiszem el... Probálom még rábeszélni őket... De egyébként ezt én tényleg nem értem miért nem engedig ivartalanitani a yorkit... Semmi értelme most... Max az hogy nekem ne legyen fiu kutyám.
2013. szept. 2. 22:41
 5/23 sippara ***** válasza:
86%
Vagy ivartalaníttatod a kant...
2013. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

A bull terriernek kifejezetten jót tenne az ivartalanítás, hacsak nincsen valamilyen egyéb terved amihez mindenképp ivarosnak kell lennie, akkor meg nem megérné?

Most hagyjuk ezeket a gennyes méhgyulladás meg egyéb dolgokat, gondolj arra hogy a kan az alatt a 2,3 hét alatt amíg tartani fog a tüzelés befog hülyülni, és nem fogtok tőle nyugodni, meg még kölykök is lehetnek.

Meg ügye alapból egy olyan fajta ami helyből domináns agresszív lehet, ha ivartalanítva van, jó esetben sokkalta nyugodtabb kezelhetőbb lesz a többi kutyával is.

2013. szept. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

mit szólnál egy miniatűr bullterrierhez? Ez a fajta sokkal lightosabb, mint a normál méretű.


Egyébként két egynemű kutyával sokkal nagyobb baj lehet, mint két különböző neművel... külön neműek jobban kijönnek egymással. viszont az egyiket muszáj ivartalanítani...


nem és fajta alapján ideálisabb lenne a bullterriert, méghozzá ivarérés előtt.

2013. szept. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne "jobb" vagy rosszabb egy kan egy szukánál? És miért nem akarsz ivartalanítani? Szaporítási terveid is vannak?

Nem lehet következmények nélkül együtt tartani őket.

2013. szept. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont olyan, mintha Téged, kedves kérdező, arra kényszerítenének, hogy egy nagyon kanos ogrével élj együtt. Melyik a jobb? Ha folyamatosan telepumpálna az ogre vagy ha nem nyúlna hozzád? Na ugye :)


(Az ogréktól meg elnézést, csak a példa kedvéért írtam.)

2013. szept. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A kanod attól még kan marad,hogy ivartalaníttatod.Ne a saját férfiasságodból indulj ki.
2013. szept. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!