Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldogom van! Reggele...

Linus.lucy kérdése:

Francia bulldogom van! Reggelente már elég hűvös van, fel adjam a kis pulcsiját vagy még korai?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Na neked sem kellett volna kutya! kis pulcsi.... :D
2013. szept. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Egyáltalán minek még ilyenkor,kora ősszel kis pulcsika a kutyuskára?Ne akard már kiröhögtetni magad!

Télen,nagy hidegben még elmegy a szobakutyáknál,egyébként meg tök fölösleges.Kutya,nem Barbie baba,hogy öltöztetni kelljen.Van szőre,nem fog megfázni.Arról nem is beszélve,hogy valószínűleg séta alatt mozog és nem álldogál,már csak ezért sem fázik meg.

2013. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bőven ráérsz vele akkor amikor az éjszakai hőmérséklet erősen nullához közeli vagy leginkább alatti. Addig jól el van a kutya, még ha fázós is, hidd el. A kutyák jobban bírják a hideget, ne ahhoz mérd, hogy te mikor kezdesz fázni.

Az enyém pl csak most kezd feléledni a nyári nagy melegből.

2013. szept. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
micsoda??? Most pulóver??? Minek? Hideg van??? Ő egy kutya... már bocsánat, nekem is francia bulldogom van, és tudom h a nyarat nem bírják télen meg könnyen megfázhatnak. Ne hagyd nyitva az ablakot este mikor alszik és akkor nem fog megfázni. Ennyi. Kis pulcsi?? Szerencsétlen kutya. Az én kutyámnak is van kabátja, nem tagadom, amit mínusz 2 fok alatt rá szoktam adni, de csak hogy ha sima sétára megyünk, h ha játszani más kutyákkal, akkor mindig leveszem róla, mert ha mozog nem fázik. Jah és mellesleg utálja ha ráadom, de tény h nekik kell. De minuszba télen, nem most.......
2013. szept. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki: add rá, s ha melege van, akkor nem kell rá.
2013. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj, dehogy! Télen is csak akkor kell rá, ha azt látod, hogy fázik, tök felesleges rá ruha csak azért, mert Te fázol.

Nekem yorkshire terrierem van, az elmúlt 6 évben kb 10x volt rajta háttakaró, akkor is csak azért, mert -15 foknál hidegebb volt, vagy épp szakadt a hó, vagy az eső.

De ilyenkor??? Na ne már, attól, hogy Te hűvösnek érzed, az neki a legkellemesebb :D

2013. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Ugyan már!!! Max akkor add rá, ha bőven 0 fok alatt van a nappali hőmérséklet és láthatóan FÁZIK, REMEG a kutyád!
2013. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Azért kérdeztem meg mert még picike ! És nem kell becsmérelni nekem kellett e volna kutya vagy sem ! Attól, hogy úgy mondtam "kis pulcsi"... És valóban kicsi a pulcsi mert a kutya is KICSI ! Ja és ma reggel rá kellett adnom mert fázott ! Nem vagyok hülye és szőke ri... sem ! Nekem nem divatból van kutyám ! Nem hall rendesen és születésekor sérült az egyik szeme is, minden széltől óvom ! Hát lehet engem kritizálni...
2013. szept. 5. 11:56
 9/11 A kérdező kommentje:

És mielőtt ez lenne a következő...

Már megkapta az összes oltását ezért viszem le !

2013. szept. 5. 11:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Legközelebb ezeket is mond el előre, mert elég fontos információkat hagytál ki amit nem tudtunk volna a kisujjunkból kiszopni, ezért ennyi kezdeti információval ne te legyél már felháborodva!
2013. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!