Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám még kölyök és társash...

Renata91 kérdése:

A kutyám még kölyök és társasházban lakunk, de akár hányszor porázon leviszem sétáltatni, amikor a lépcsőn fut le mindíg ugat, erről akarom leszoktatni, Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
Akár hányszor lemegyünk ezt csinálja és zeng a lépcsőház, bezárni az ajtót is alig tudom mert ugy kapar hogy menjünk már. Jó lenne ha nem ugatna közben, de hiába szolok rá hogy nem szabad meg próbálom jelezni hogy ne, csak ugat és örjöng! Megoldás?

2013. szept. 4. 13:54
 1/7 sippara ***** válasza:
Mennyire kölyök, milyen időközönként viszed le, mit reagálsz az ugatására?
2013. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Várj, amíg befejezi, és csak akkor menj tovább. Ha megint elkezdi, megint állj meg, lássa, hogy ha csend van, akkor az történik, amit szeretne, ha meg ugat, akkor nem haladtok tovább a séta felé. Közben nem kell beszélni hozzá, nézni se, csak bámulj magad elé és várj.
2013. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Nem lehet hogy "túlpörgetitek" még a házban, indulás előtt?Sok gazdi csinálja hogy mikor készülnek sétálni a kutáját feizgatja, cukkolja, így a kutya eleve bepörögve lép ki az ajtón... HA a házból való kilépést megoldjátok, akkor szerintem utánna sem lesz gond.
2013. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
7 hónapos minden nap 2-3 alkalommal leviszem. Rászólok hogy nem szabad, kicsit próbálom kizökkenteni az ugatásból hogy nem szabad megbököm a nyakát szolok hogy nem de nem használ!
2013. szept. 8. 16:51
 5/7 A kérdező kommentje:
A kutyám nem hergelem (pl. hova megyünk? stb..) Semmi ilyen, simán elkészülödöm és ráadom a pórázt és a hámot!
2013. szept. 8. 16:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Az meg hogy álljak meg és ne menjek tovább amíg ugat hülyeség! Hogy miért? Mert egy társasházban lakom mások is laknak ott és szerintem nem akarják a kutya ugatást hallgatni, zeng a lépcsőház, 10-20 percig ezzel tököljek a lépcsőházban? Ezt te se gondolod komolyan!
2013. szept. 8. 16:54
 7/7 anonim ***** válasza:
De, baromira komolyan gondolom. Néhányszor kibírják, amíg leesik a kutyának, hogy mi a helyzet. Inkább ez, mint 15 év folyamatos ugatás, kérdezd meg a szomszédokat, szerintem ők is azt választanák, hogy inkább kibírják egy hétig, csak utána legyen csönd.
2013. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!