Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kiskutyával...

Milyen fajta kiskutyával lepjem meg anyukámat?

Figyelt kérdés

Mindenképpen kistestű,nyugodt természetű kutyusra gondoltam.Én viszont abszolút buta vagyok a kutyafajtákhoz.A csivava jellegű kutyik kizárva.

Valami ötlet?


2013. szept. 4. 16:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
tacskó ? :)
2013. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

[link]

Innenn valogathatsz kedvedre!!

2013. szept. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

szerintem kistestű keverék jó lenne,jelképes összeg és gyönyörűek :)

Ők is tündérbogyók:


[link]


ők se lesznek nagyok:


[link]


tacskók:


[link]


[link]


[link]

2013. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem állatot semmiképp sem szabad meglepetésként ajándékozni. Az úgy jó, ha az a meglepi, hogy megbeszéltél xy tenyésztővel/menhellyel időpontot és most indultok választani, de az, hogy te választasz neki kutyát, szerintem nincs jól. Akkor alakulhat ki igazán jó kapcsolat kutya-gazda között, ha a gazda választotta ki a kutyát.


Szerintem a menhelyek honlapján is nézz körül. Nekem egyébként a nyugodt, kistestű kutya hallatán mindig a mopsz jut eszembe.

2013. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

a tacskót elfelejtettem írni,hogy az is felejtős :)

kis " szőrös cukiságokra " gondoltam,mint egy golden retriever baby..annyira édesek,de ők felnőve nagytestű kutyák lesznek..pedig kicsinek annyira édesek..


második válaszoló :

megcsekkolom a linket,amit küldtél,köszi ! :)

2013. szept. 4. 16:30
 6/30 A kérdező kommentje:

uh,hát ez a mopsz ez valami borzasztó :)



második válaszoló :

pont kb fél órája csekkoltam meg azt a linket,amit küldtél,de sajnos nem találtam meg a megfelelő fajtát még..:(


a másik válaszolónak,aki linkeket küldött :

nem gondoltam volna,hogy a keverékek ilyen édibogyók tudnak lenni:)

valamivel már előrébb vagyok :)

2013. szept. 4. 16:36
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád is belemegy a kutyusba? Vagy csak ezt te találtad ki? Ha belemegy akkor van elég sok kutyafajta amiből lehet választani. Lehet menhelyről keveréket kihozni, ott is sok kölyök kutya van, lehet az Illatos útról [link] kihozni kölyköket. Azon kívül fontos, hogy honnan veszel kiskutyát, ahhoz, hogy normális idegrendszerű, és nagy korában is egészséges legyen 70-80 ezertől kezdődnek tenyésztőknél a kölykök. Fajták amik szőrmókok általában igénylik a kozmetikázást is, pár fajta a bischon félék, uszkár, törpe spicc.
2013. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

igen,anyukám nagyon szeretne,és nővéremmel,valamint apukámmal karöltve szeretnénk őt meglepni,és igen,fontos hogy jó helyről származzon,de én itt csak a fajtára kérdeztem rá,hogy egyáltalán milyen fajták vannak,ami nálunk szóba jöhet.


Pénz nem akadály,tudom,hogy ennyi az áruk,hiszen unokatesóm kutyusa is 110 ezerbe került,megbízható helyről.


Szóval a kérdésem változatlanul csak a fajtára vonatkozik,"cukibogyókat" keresünk :)

2013. szept. 4. 16:45
 9/30 anonim ***** válasza:
Havanese,Törpe uszkár
2013. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%

ha fajtatisztát akarsz esetleg akkor én cavalier king charles spánielt ajánlom,abból is szukát általában nyugisabbak.

Elfogult vagyok,de szerintem a legszebb kistestű kutyák,hiába hosszú szőrüek nem igényel hatalmas ápolást a szőrük,nyírni se kell (szerintem szebbek eredeti fazonban) és rettentő jó természetük van.

2013. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!