Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha magára marad, miért vonyít?

Ha magára marad, miért vonyít?

Figyelt kérdés
Továbbá, foglalkozok vele, játszunk KÖZÖSEN, van biztos alvóhelye, bő koszt, és még is rágja a kerítést, ki akar szökni. Párszor ki is szökött, de amit megcsörgettem a pórázláncát, rögtön vissza futott. És végre is szokta hajtani az alapvető parancsokat. Figyelem felhívásként szolgálna, a vonyítás? 2 éves fiatal kutyusról lenne szó.

2013. szept. 4. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem szeret egyedül lenni.
2013. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szeparációs probléma. Sok ilyen van. Kertben van a kutyus? Én nem egy kutyást ismerek , ugyanezzel, a kutya tök szót fogadó, nem húz séta közben, stb.... viszont ahogy otthon marad egyedül (lakásban igaz), vonyít, kapar, bepisil, rág, rombol, stb.... Hogy mit lehet vele kezdeni, hááát a suliba adtak nekik pár tanácsot, nem tudom h az bevált e azóta nekik.
2013. szept. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első válaszoló: egyik kutya sem szeret egyedül lenni. Ahogy az ember sem szeret hosszú távon, társas lények vagyunk. De ha minden rendben a kutya - gazda kapcsolatában akkor a kutya megtanulja, hogy amikor egyedül van aludni, pihenni kell, és a gazdi mindig minden egyes nap haza jön.
2013. szept. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha a kutyák magukra maradnak akkor azért vonyítanak mert ezzel fejezik ki elégedetlenségüket, szomorúságukat
2013. szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sippara ***** válasza:
Mit jelent pontosan a foglalkozás? Sétál napi szinten? Milyen gyakran találkozik más kutyákkal? Miért "fut vissza rögtön" a lánccsörgésre (vagy ha már itt tartunk, minek van láncpóráza?)?
2013. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!