Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretném kikérni a véleményet...

Ildy93 kérdése:

Szeretném kikérni a véleményeteket Dr. Juhász Tamás állatorvosról. Mi a tapasztalatotok róla?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

sok ismerősöm jár hozzá, nagyon megbízható dokinak tartják.

(ha ez a budapesti Juhász Tamás)

2013. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen a budapesti, péterhegyi úton van a dr. juhász tamás állatkorház arra gondoltam. Köszi a választ :)
2013. szept. 5. 11:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
profi.
2013. szept. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kítűnő csontsebész. Sajnos a klinikával ugyan az a helyzet ami a többi hellyel ahol több doki van. Nem mindegyik ugyan olyan szaktudású és lelkiismeretes. Pár évvel ezelőtt pl én úgy vittem oda az éjszaka a kutyámat, hogy alvadt vért hányt és ürített, és az ügyeletes doki közölte, hogy pihentessük. És olyat is hallottam, hogy gyomorcsavaros kutyát nem mert megműteni az ügyeletes, reggelre meghalt. De olyan is volt, hogy bementünk megvizsgálták a kutyát és rá következő napon felhívott a kezelőorvos, hogy hogy van a kutya, milyen az állapota. Szóval nagyon nem mindegy melyik dokihoz kerülsz.

De maga a Tamás velem mindig korrekt, maximálisan megbízható volt, nem tudok rá rosszat mondani.

2013. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen. Azért kérdeztem, mert abban a kórházban pont most volt egy rossz élményem az egyik doktornővel. ÉS most majd a Tamáshoz kell vissza vinnünk a kutyát és nem akartam, hogy megint rossz kézbe kerüljön.
2013. szept. 6. 08:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak a férfi orvosokat ajánlom, azok határozottak.

Mi most voltunk ott Dr. Végh Zsófiánál, egy egyszerű cicaköröm vágáson. Szépen belevágott a cicusom hátsó lábába, aki ennek következtében rátámadt Édesapámra(mivel neki kellett lefognia, na már ez is gáz)

Fölhívtuk, hogy ez most mi? Vérzik a cica lába, akkor elismerte, hogy belevágott, majd 10 perc múlva visszahívott, hogy ő nem csinált ilyet. Minderre elkért kb 2000 Ft-ot. A semmire. Arra, hogy megmérte a 6 éves macskám lázát, és belevágott a körmébe. Köszönjük szépen, megtesszük a megfelelő lépéseket.


A másik rossz tapasztalatunk pedig az, hogy ismerősünk vitt két kölyök macskát vizsgálatra, mely abból állt, hogy megmérte a macskák lázát. Nos, ezért elkért 5000Ft-ot.

2014. márc. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!