Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden tabu nélkül, véletlenül...

Minden tabu nélkül, véletlenül sikerült már puszit adni házi kedvencetek bögyörőjére, amikor a hasát megpusziltátok?

Figyelt kérdés

MInden perverz dolog nélkül kérdezem. Pusztán csak véletlenre gondolok.


Mert amikor a barátomnak elmondtam, hogy velem már fordult elő ilyen, nagyon kiakadt. Pedig én tudom hogy nem szándékosan oda akartam puszit adni a kutyámnak, csak úgy sikerült. Mással is előfordult már ilyen?



2013. szept. 5. 13:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam a hasára puszit adni. A hasát inkább simizni szoktam, amikor hanyatt vágja magát. Azt imádja. Néha a nyakára, meg a fejére szoktam puszit adni. Olyankor röhög az egész feje.
2013. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, ráadásul egy staffi! :D Pedig fogadtam volna hogy yorki. :D

De lényeg a lényeg, szerintem se reklámozd, pláne nem olyanoknak, akiknek nincs kutyájuk. :D

2013. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, rendszeresen beszáll a kutyám, mikor barátommal szexelünk. Mér' baj? Egyéb kérdés?
2013. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én max a feje búbjára adok puszit.
2013. szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Szilvi & Argos ***** válasza:
Dehogy szoktam puszilgatni a hasát...simizni is inkább csak a mellkasát, vagy a has felső részét...kan kutya lévén néha lepisili a hasát, ahogy a fáról visszafröccsen a cucc...
2013. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezért (is) tartok szukákat :D
2013. szept. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem mintha az ő hasukat puszilgatnám, de ha akarnám, akkor se lenne útban semmi :P
2013. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Akiteki ***** válasza:
A hasuk általában koszos, nem puszilgatom. A fejük búbját szoktam.
2013. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szoktam puszilni a nagy kopasz és rózsaszín pocakját. Igaz szuka, így elég nagy a hely.
2013. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem puszikálom az ebem.Viszont sikerült már néhányszor szájon nyalintania,úgy igazán.
2013. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!