Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana táppal etethetem a...

Acana táppal etethetem a skótjuhászom?

Figyelt kérdés
Most fél éves a kutyám, és kb. 4-5 napja kezdtünk Acana Puppy & Juniorra váltani. Most még egyharmad arányban kapja az új tápot, kétharmadban a régit. Végtermék egyenlőre normális, első nap volt kicsit puhább, de azóta teljesen jó. De annyi helyen olvasom ezt az "árt a sok fehérje" dolgot, hogy elbizonytalanodtam, jót teszek-e a kutyával, hogy ilyet adok neki.

2013. szept. 5. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ne Acanával, hanem kevesebb fehérjetartalmú kajával, mert attól tényleg feláll a füle.
2013. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is féltem hogy ártok ezzel neki, de azért megpróbáltuk, nekem ettől a táptól nagyon fosott a kutyám, így fel is adtuk. Most brit prémium junior-t kap, már a harmadik zsákot vettem neki, gyönyörű tőle a kutya, nagyon szereti, jobban mint más tápokat, és ettől tökéleteset kakil. Meg kell nézni, hogy egyáltalán beválik-e.
2013. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig normális a kaka, meglátjuk, hogy változik majd, ha csak az acanát kapja majd, nem így keverve. A fül úgy tudom, nem a fehérjétől, hanem a sok kálciumtól lesz felálló. Arra lennék kíváncsi, hogy tapasztalt-e valaki növekedési vagy veseproblémákat, vagy egyéb más nyavalyát a magas fehérje miatt.
2013. szept. 5. 15:20
 4/6 Maxitabi ***** válasza:

Mi border colliet etetünk kb 1 év kihagyással orijen táppal(lassan 5.éve),közben volt acana -de kizárólag a gabonamentesek. Köszönjük,élünk és virulunk...

Ha a kutya gyomra bírja, jó lesz a kondi tőle,szép a szőr, akkor jó a táp nektek. Nem lehet általánosságban kijelenteni viszont, hogy csak és kizárolag az a jó..

Tény, hogy az acana a jobbak közé tartozik-öszetételét nézva, az orijen pedig a csúcskategória,de nem jön be minden kutyának.(Ajánlom elolvasni az orijen fehér füzetet).

2013. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig úgy tűnik, bírja a gyomra. Remélem, a kondijára is jó hatással lesz, mert nem szeretném egy újabb váltásnak kitenni, csak ha eléri majd a felnőttkort. Maxitabi, akkor a te kutyád szinte mindig ilyen fehérjedúsabban kaját evett... volt valami negatív tapasztalatotok emiatt?
2013. szept. 5. 18:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én nagytestű kutyám is acanát kap, szebb lett a szőre és izmosodott is tőle.Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel.
2014. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!