Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek kibírna egy...

Temmniki00 kérdése:

Szerintetek kibírna egy palota pincsi -tacskó keverék (2 éves) kutyus egy Németországi utat?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért ne bírná ki?
2013. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem leírni,hogy autóval
2013. szept. 5. 16:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha eddig volt autoztatva és jól türte akkor igen. ha nem volt, akkor teszteljétek. nem mindegyik kutya birja az autót-..
2013. szept. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Időnként meg kell állni ügyes-bajos dolgokat intézni, de egyébként simán.

Ha eddig nem volt utaztatva, s a teszt során úgy tűnik, rosszul bírja, akkor is hozzá lehet szoktatni a kutyát az autózáshoz viszonylag rövid idő alatt, pl ha az ember olyan, először rövid utakra viszi a kutyát, amelynek végén nagyon jó dolgok várják, pl kutyafuttató, egy tó, nagy séta stb.

Ha hányós a kutya, az egy más eset, akkor nem bírná.

2013. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Amúgy egyszer utazott kb. 5 km-et és hányt,de akkor utazott először autóban és nem tudni,hogy azért mert nem bírja vagy azért mert nem bírja....
2013. szept. 5. 17:56
 6/9 A kérdező kommentje:
Na szóval : (az előzőt értelmetlenül írtam) Egyszer utazott autóval kb. 5 km-et és hányt csak nem tudjuk,hogy azért mert nem bírja vagy azért mert akkor utazott legelőször
2013. szept. 5. 17:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó, az első 1-2 alkalomkor nem gáz, ha behány a kutya, de ha már többször rendszeresen, akkor nem bírja.
2013. szept. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem autóval sose hányt a kutya, a buszon is csak két alkalommal, szájkosárral, szájkosár nélkül sosem,, (ekkor jöttem rá, hogy nem az utazással van baj hanem a szájkosárral inkább)
2013. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha utazáshoz szokott,simán kibírja.Ha hányós,nem tesz jót neki.Teszteljétek le több alkalommal,mert van amelyik nem bírja.Volt egy ideiglenes ebem,ő minden kanyarban kidobta.Lehet van a dokinál rá gyógyszer és inkább legyen boxban utazás alatt.Mindig kapjon inni,amikor megálltok.
2013. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!