Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire jó egy MEOE tagsági...

Mire jó egy MEOE tagsági kártya? (Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete)

Figyelt kérdés

Szóval mire tudom használni ezt a kártyát? Kapok kedvezményt az állatorvosnál? ...vagy miért jó, ha van ilyenünk?


Köszi a segítséget!


2009. nov. 2. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

az biztos, hogy tenyésztő olcsóbban tud törzskönyvet kiváltani, tagságival azthiszem 4500Ft és nem 9000 /kiskutya.

Több előnye is biztos van, de nem vagyok sem tenyésztő sem tag, úgyhogy nemtudok mást mondani...

2009. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én csak egy egyszerű kutyás vagyok, szóval nem tenyésztek kutyusokat.
2009. nov. 2. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor semmire.

Kiállitásra ha nem vagy meoe tag, akkor 2x annyiba kerül a nevezés.

2009. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt egy táblázat, amiben benne van, hogy milyen kedvezményeket kapnak a tagok, de igen, többnyire a tenyésztők érdeke, de ha szeretnéd a kutyádat kiállításra vagy más MEOE rendezvényre vinni, akkor neked sem jön rosszul, ha féláron tudsz nevezni.

[link]

és ez is

[link]

2009. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A MEOE rendezvényein fele annyiba kerül a nevezés (magyar fajtáknál negyedannyiba), törzskönyv kiváltása stb. Pl. munkaviszga nevezési díj 10 000 Ft, de ha tag vagy, akkor 5000, ha pluszban magyar fajta a kutyád, akkor 2500.
2009. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!