Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok Pest megyében...

Hol találok Pest megyében olyan állatorvost aki megbízható és nem csak lehúzni akar? Többi lent.

Figyelt kérdés
Fontos szempont lenne még hogy nincsen sipítozós H.P mellette aki semmi másra nem jó csak arra hogy jajjj de cuki de aranyos, jujj de megeszem. Stb stb, mert már eléggé elegem van belőlük főleg, hogy csak okoskodni tudnak de nem csinálnak semmit, mert mindig nekem kell megfogni az állatot, ő csak sipítozik ott miniben....

2013. szept. 7. 07:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fehér Táltos Állatorvosi Rendelő, Cegléd, Pesti út 28.
2013. szept. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egész Pest megyében? Klapka Állatorvosi Központ Budakeszi, Paulina Anna

Az asszisztensek is segítőkészek, bár én általában magam teszem fel a kutyámat, mert... hát, csak úgy. xD

2013. szept. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
ExoPet!! nezz utana a neten. nekem sunom volt es nagyon korrekt ellatast adtak minden allatkanak. Hisz a tropikariumi allatok orvosai!
2013. szept. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szentendrén a Hegyvidéki Kisállatklinika

Az egyik férfi állatorvost hívtuk mindig oltani, meg ha baj volt a kutyával. Igazi állatorvos...nem sz.rt be a 70 kilós nagy medvénktől, aki viszont elég agresszívan viselkedett a dokikkal, egyébként egy tündérmackó volt. Soha nem ítélt, mindig segített.

2013. szept. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elėg,ha átmész egy másik rendelőbe,plusz tájékozódsz a neten,akár oltásról,akár betegségről van szó.Ha látják,hogy vonásod sincs a dologhoz,tálcán kínálod a lehúzást.
2013. szept. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szlovák úton Dr. Makai Péter.

Szentendrén Dr. Mester György.

2013. szept. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
3. kerület, Család utcai állatorvosi rendelő. Nagyon jók, nem csoda, hogy mindig rengetegen vannak.
2013. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon segítőkészek vagytok. Kedves 5. Természetesen mindent tudok amit kell az állataim betegségéről viselkedéséről muszáj voltam megtanulni mert ennyi fajta állatnál jó ha az ember nem tojja össze magát és nem pánikol. Az orvos konkrétan pont azért kezdett el lehúzni mert sok állatom van mind jól nevelt általában fajta tiszta törzskönyves. Ez nem is volt probléma mind addig amíg az ő kis aszisztense el nem kezdett olyan hülyeségeket kitalálni mint a bolha telepek vannak a kutyán dolog ami csak azért hülyeség mert a kutyusom bőre (most 3 hónapos) rózsaszín rajta fekete kis fontokkal és ez itt ott még kilátszik a fehér résznél. Na ezekre a foltokra mondta a kedves aszisztens és a lánya meg a fia (mert miért ne lenne ott az egész család?) Hogy bolha telepek. Normális az ilyen? A logó fülű nyulamra meg azt hogy úr isten egy nyúlnak mindig fent kell legyen a füle, biztosan letört azonnali műtétre lesz szükség sajnos sokba fog kerülni de ez nem tréfa. Nos ez után a mondata után ami teljes mértékben így hangzott el a 20éves miniszoknyás pi..a szájából. Valahogy megrendült a bizalmam. Kifogom próbálni valamelyik állatorvost az ajánlottak közül remélem ezúttal nem kell csalódnom.
2013. szept. 8. 05:12
 9/12 A kérdező kommentje:
Pontosítok 40+os az aszisztens csak 20nak érzi magát és úgy is viselkedik.
2013. szept. 8. 06:08
 10/12 anonim ***** válasza:
hű... ilyet szerintem nem találsz minden bokorban :D
2013. szept. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!